Громади Харківської області отримали понад 11 тисяч продуктових наборів

28.03.2023 16:28   -
Громади Харківщини отримали понад 11 тисяч продуктових наборів

З 20 по 24 березня громадам Харківської області передали понад 11 тисяч проднаборів, 22 тонни продуктів, одягу і засобів гігієни. Про це повідомляють Харьковские известия.

Обласний гуманітарний штаб доправив до Циркунівської, Мереф’янської, Красноградської, Височанської, Малинівської, Балаклійської, Лозівської, Чкаловської, Богодухівської громад, а також БФ «Дія» та ГО «Єдина країна – це Україна» майже 11 500 продуктових наборів.

Крім цього, жителям Пісочинської громади, Харківському обласному соціальному центру матері і дитини, Балаклійській міській військовій адміністрації та БФ «Ми тут поряд» доправили понад 12 тонн продуктів, одягу та дитячих підгузків.

Захисникам Харківщини передали майже 10 тонн продуктів, засобів гігієни та тактичних засобів.

Гуманітарну допомогу у вигляді 125 спальних мішків від ООН також передали для укриттів у закладах культури Харкова, бібліотеках, науково-методичних центрах та Обласному центру матері і дитини.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Нагадаємо, що при Харківській ОВА діє Координаційний гуманітарний штаб. До Центру можна звернутися з питань евакуації з деокупованих територій, а також надання та отримання гуманітарної допомоги, залишивши заявку у відповідному розділі на сайті.

ОСТАННІ НОВИНИ