Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 5 листопада

05.11.2022 08:43   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 05.11.2022

В спілкуванні потрібно бути максимально тактовними. Дуже легко когось зачепити ненавмисно, не маючи недоброго наміру, а стосунки надовго виявляться зіпсованими. У свою чергу, не варто надто гостро реагувати на слова оточуючих – у більшості випадків вони не матимуть негативного підґрунтя, тому безглуздо робити з них трагедію та ставити під удар багаторічну дружбу. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Не варто обмежувати себе в добрих справах: якщо хочеться комусь допомогти, обов’язково зробіть це, тим більше, що ваші зусилля не пропадуть даремно – ви дуже швидко отримаєте від долі бумеранг у вигляді подяки.

ТЕЛЕЦЬ

Необхідно всіма можливими способами уникати конфліктів, оскільки, розпочавшись цього дня, вони виявляться серйозними і, що особливо неприємно, тривалими, а осад залишиться навіть після примирення.

БЛИЗНЮКИ

Відповідь на важливе питання, яке давно вас займає, може прийти раптово і з найнесподіванішого боку, тому звертайте увагу навіть на розмови, уривки яких ви почуєте у громадських місцях.

РАК

Якщо вам здасться, що доля надто до вас несправедлива, зверніть увагу на інших людей – можливо, що живуть поруч: надавши їм допомогу, ви зрозумієте, що ваші проблеми здебільшого незначні.

ЛЕВ

Зірки рекомендують вам провести цей день – благо, він вихідний – з рідними та близькими людьми: вони потребують вашої любові та уваги, та й вам в результаті спілкування з ними стане набагато тепліше на душі.

ДIВА

Присвятіть день наведенню порядку у своєму будинку, під час якого знайдіть у собі сили розлучитися з речами, якими ви давно не користуєтеся: хороші віддайте на благодійність, решту викиньте без жалю.

ТЕРЕЗИ

Ви рідко виходите з себе, доводячи себе в цьому процесі до несамовитого стану, але сьогодні, схоже, саме такий день: щоб не наламати дров, тримайте себе в руках, навіть якщо доведеться докласти серйозних зусиль.

СКОРПIОН

Вирішивши зайнятися спортом, уникайте надмірних навантажень: під ударом може виявитися хребет, що, у свою чергу, призведе до серйозних наслідків, тому відпочивати сьогодні краще пасивно – вдома, на дивані.

СТРIЛЕЦЬ

Зачепивши або образивши когось, визнайте свою помилку і вибачтеся – цього буде цілком достатньо, а ось від самобичування та посипання голови попелом краще відмовитися – так ви тільки заженете конфлікт у глиб.

КОЗОРIГ

Візьміть паузу в роботі і відпочиньте від праці фізичної, зайнявшись моральною працею: згадайте, що крім матеріальних цінностей у світі є ще й духовні і долучіться до них – сходіть у театр чи музей.

ВОДОЛIЙ

Нинішній день створений для того, щоб дарувати подарунки, які зірки наділяють особливою силою: навіть недорогий сувенір, піднесений близькій людині, краще за тисячу слів розповість їй про ваше кохання.

РИБИ

Чим би ви не займалися, не поспішайте: намагаючись встигнути скрізь і всюди – так ви тільки сповільните свій рух до мети, тоді, діючи поступово і не поспішаючи, ви виконаєте все, що намітили.