Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 22 серпня

22.08.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 22 серпня - Новини Харкова

Астрологи склали прогноз на 22 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку. Для кого цей день буде сприятливим, а для кого – ні, читайте у Харьковских известиях.

Овен

Близькі люди будуть провокувати вас на конфлікти. Обходьте гострі кути, щоб не опинитися в епіцентрі скандалу. Пам’ятайте: мовчання – золото.

Телець

У представників цього знаку можуть виникнути проблеми на роботі через розбіжності з начальством. Ситуація може посилитися аж до звільнення. Відтак майте терпіння, і ситуація згодом виправиться.

Близнюки

Якщо ви проявите хоробрість і завзятість, то зможете досягти нових вершин в роботі і особистому житті. Можливо, ваша кохана людина навіть відповість довгоочікуване так.

Рак

Вам варто звернути увагу на своє фінансове становище. Астрологи відзначають, що зараз не час для масштабних покупок. Невдалими будуть покупки техніки та електронних гаджетів.

Лев

На вас чекають несподівані знайомства, які будуть дуже приємними. Ви можете знайти друга або навіть партнера для життя. Не бійтеся зав’язати бесіду та навіть запросити на каву сторонню людину, яка вам раптово сподобалася. Можливо, це доля.

Діва

Відповідь на важливе запитання потрібно шукати у знаках, які надсилатиме Всесвіт, і снах – у них “господарем” є підсвідомість: головне, правильно витлумачити і те, і те.

Терези

День сприятливий для з’ясування стосунків з людиною, яку ви образили: якщо така є, варто перед нею повинитися — вона обов’язково оцінить вашу сміливість і великодушність.

Скорпіон

На сьогоднішній день не рекомендується планувати серйозні справи — необхідної для їх здійснення енергії все однаково не вистачить, тому найрозумніше зайнятися побутовими турботами.

Стрілець

Давати в борг у цей день можна тільки ті суми, з якими ви готові безболісно розлучитися: інакше краще відмовити в позиці, зрозуміло, під пристойним приводом.

Козоріг

Зірки рекомендують відмовитися сьогодні від активних дій – вони виявляться марною тратою часу та енергії, краще присвятити день відпочинку, який дозволить відновити сили.

Водолій

Найкращим відпочинком для представників знака буде зміна роду занять — з розумового на фізичне або назад, від бездіяльності краще выдмовитися — вона може надовго вибити з колії.

Риби

День сприятливий для спілкування з друзями, особливо з тими, за якими ви давно сумуєте: зустрітися вам навряд чи вдасться, але наговоритися телефоном можна буде вдосталь.