Харківських рятівників відзначили державними та відомчими нагородами. ФОТО

17.09.2019 13:31   -
Автор:
Відкрив урочистості начальник Головного управління ДСНС у Харківській області Олександр Волобуєв. Він висловив слова вдячності колегам за їх важку та наполегливу працю в ім’я безпеки та добробуту громадян: “Відзначення нашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії – людей сильних духом, у справі забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від вогню та стихій. Суспільство високо цінує вашу мужність, самовідданість, постійну готовність до найсуворіших випробувань, здатність до самопожертви задля врятування життя та здоров’я громадян. Бажаю всім колегам подальших успіхів у професійному зростанні, невичерпної енергії у реалізації гуманної місії – захисту життя людей. Міцного здоров’я вам, благополуччя, наснаги та витримки. Нехай мир, добробут і злагода панують у ваших оселях”.
З нагоди свята кращим співробітникам ГУ ДСНС у Харківській області були вручені державні та відомчі нагороди. Крім того, деяким співробітникам служби порятунку були вручені чергові спеціальні звання.
Орденом «За заслуги» III ступеня нагороджено полковника служби цивільного захисту Анатолія Торяника; медаллю «За врятоване життя» — майора служби цивільного захисту Андрія Пересаду; медаллю «За бездоганну службу» III ступеня — підполковника служби цивільного захисту Дениса Михайлова.
«За особисті заслуги у зміцненні державної системи цивільного захисту, мужність і самовіддані дії, виявлені під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня рятівника», — сказано в Указі президента України Володимира Зеленського.