Харківська спортсменка виборола “бронзу” на чемпіонаті Європи з карате серед молоді

27.06.2022 16:18   -
Спорт Харків: Макаренко здобула бронзову медаль на чемпіонаті Європи з карате

Бронзову медаль на чемпіонаті Європи серед молоді з карате здобула 14-річна Віолетта Макаренко з клубу «Тайкан». Про це повiдомляють «Харьковские известия».

Віолетта Макаренко відібралася до збірної України ще у грудні на світовій серії Карате 1 Молодіжної ліги у Венеції.

Юна спортсменка готувалася до змагань зі своїм особистим тренером Сергієм Обуховим у Подвірках Харківській області.

Особистий тренер не зміг виїхати з Віолеттою на ЧЄ до Праги, тож спортсменці допомагав тренер збірної України, а також тренери та спортсмени клубу, що зібралися з усіх куточків Європи.

Незважаючи на травму ноги, у попередніх колах вона здолала 3 суперниць із Латвії, Чехії та Франції, поступившись лише одній турчанці. У бронзовому фіналі Віолетта з рахунком 2:0 виграла у представниці Чорногорії.

Наразі спортсменка з тренером повернулися до Харкова.

Окрім Віолетти, на Європі українська збірна взяла 3 золота та 1 срібло, вперше показав такий високий результат та піднявшись на третю позицію серед 48 країн.

Раніше ми повідомляли про те, що харківські синхроністки вибороли чергову нагороду на чемпіонаті світу.