Харків’ян запрошують на «Культурні пікніки»

16.09.2019 14:25   -
Автор:
Цей фестиваль пройде в Харкові вперше. В рамках заходу своїми напрацюваннями та професійними секретами з харків'янами поділяться представники установ культури, мистецтв, дозвілля і креативних індустрій Харкова.
Як зазначають організатори, на фестивалі всі бажаючі зможуть в ігровій формі навчитися талантам з восьми областей мистецтв: візуальне, аудіальне та аудіовізуальне мистецтво, дизайн і мода, перформативне та сценічне мистецтво, культурна спадщина, література і видавнича справа, культурні та креативні індустрії.
«За допомогою «Культурних пікніків» ми хочемо зблизити установи, професіоналів і майстрів сфери культури з городянами. Щоб кожен бажаючий зміг стати співучасником дійства з будь-якої галузі культури — від театру і традиційних ремесел до кліпмейкерства і моделювання доповненої реальності», — зазначила менеджер заходу Тетяна Баглай.
У програмі «Культурних пікніків» — презентація українознавчих та історичних урбаністичних студій, майстерень Слобожанських ігор, танців і пісень, 3D-моделювання, малювання, коцарства, циркової, акторської та режисерської кафедр та ін. Гості заходу зможуть спробувати себе в ролі археолога, мистецтвознавця, етнографа, реставратора, екскурсовода та інших професій.
У рамках «пікніків» також працюватиме інформаційний намет міського Громадського бюджету, де бажаючі зможуть отримати консультацію щодо подання проєктів на голосування і подальшої їх реалізації.
Початок заходу — о 13:00. Вхід вільний.
Зазначимо, проєкт «Культурні пікніки» реалізується громадською організацією «Центр розвитку громад» за сприяння Харківської міської ради та за підтримки програми «Створюємо інноваційний культурний продукт» Українського культурного фонду. «Культурні пікніки» є пілотним проєктом едьютейнмента мистецтв, і крім Харкова його прийматиме у жовтні Тернопіль.