Гороскоп по знакам Зодиака на четверг, 24 октября

24.10.2019 08:45   -
Автор:
Овен (21 березня – 20 квітня)
Фінансові проблеми сьогодні навряд чи виникатимуть. Без особливих клопотів вдаватиметься і будь-яка ділова діяльність.
Телець (21 квітня – 20 травня)
Наполегливість – це не та якість, яку варто проявляти 24 жовтня. Будьте впевненими, але надміру не тисніть на людей та не прикладайте гіперзусиль для вирішення справ. Якщо щось вперто не іде вам в руки – можливо воно того й не варте.
Близнюки (21 травня – 21 червня)
Добрий час для побудови нових стосунків та романтичних пригод. Ваші дипломатичні якості будуть на висоті, проте уникайте шокуючих висловлювань.
Рак (22 червня – 22 липня)
У вашій голові маса геніальних ідей, які рекомендовано починати реалізовувати. Це дозволить вам стати більш задоволеним життям та підняти самооцінку. Проте варто пам’ятати, що працювати доведеться довго і багато, тому тим, хто хоче лінитися і починати не варто.
Лев (23 липня – 23 серпня)
Варто не піддаватися спокусам і облишити азартні заняття. В іншому випадку все може закінчитися вельми плачевно. Небажано відправлятися в подорожі і відрядження: вони можуть закінчитися не так, як ви припускаєте.
Діва (24 серпня – 23 вересня)
Дівам сьогодні під силу якщо не неможливе, то як мінімум багато чого. Усе що знадобиться від вас – направити натхнення у правильне русло та не змарнувати його. Налаштуйтеся на добрий лад та беріться до того, що давно відкладали. Під вечір можливе отримання довгоочікуваної звістки.
Терези (24 вересня – 23 жовтня)
Терезам на 24 жовтня прогнозують спокійний день. Якщо вам випаде нагода допомогти оточуючим – робіть це від щирого серця. Сьогодні рекомендовано проявляти альтруїзм та щедрість. День сприятливий для тих, хто займається торгівлею. Є високі шанси укласти вигідні домовленості.
Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)
На роботі вас супроводжуватиме вдача. Конфліктів з керівництвом чи колегами не буде, а за найменшого натяку на них проявляйте стриманість. Можливе успішне завершення справи, що принесе вам грошей. У цей день підвищений ризик харчових отруєнь, побутових травм та дорожніх аварій. Якщо ви водій – будьте уважними за кермом та не порушуйте правил.
Стрілець (23 листопада – 21 грудня)
Висока вірогідність відміни запланованих зустрічей без особливих причин. Не виключено, що саме сьогодні ви отримаєте довгоочікувану звістку. Бажано бути уважним з фінансами.
Козеріг (22 грудня – 20 січня)
Козерогам доведеться більше часу присвятити родині чи товаришам. Імовірно, що доведеться задіяти усі відомі вам трепетні почуття, щоб справді стати хорошим помічником у не найлегшу хвилину.
Водолій (21 січня – 20 лютого)
Водолії будуть готові долучитись до роботи, корисної для широкої публіки. Представники знаку будуть використовувати складні ходи та концепції, щоб довести свою справу. Друга половина дня видасться сприятливою для вирішення сімейних питань.
Риби (21 лютого – 20 березня)
В Риб настав сприятливий час для укладення договорів та союзів. Також вдало протікатиме спілкування. Завдяки новій кооперації ви зможете вирішити чималу кількість застояних питань. Зараз вам варто плекати щире відчуття колективізму та вірити в спільну справу, інакше успіх втече.