Франція надає Харкову гуманітарну допомогу: продукти, медикаменти, техніку

24.06.2022 11:30   -
Новини Харкова: Франція надає Харкову гуманітарну допомогу

Неурядові неприбуткові організації Франції продовжують надавати гуманітарну допомогу Харкову. Гуманітарні вантажі надійшли від низки організацій. Про це повідомляють «Харьковские известия» з посиланням на прес-службу міськради.

У відповідь на письмове звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова Національна федерація цивільного захисту у тісній взаємодії з благодійною організацією «Help Ukraine» та підрозділами «Нової пошти» з березня по червень доставили до Харкова 302 піддони, у тому числі: 40 медичних ліжок, 20 інвалідних крісел, засобів реабілітації (ходунки, милиці та ін.), 50 піддонів з медичним приладдям (перев’язувальний матеріал, рятувальні покривала, засоби індивідуального захисту, шовні комплекти), 100 піддонів з продуктами харчування, у тому числі для немовлят, засоби індивідуальної гігієни (мило, шампуні, засоби для гоління та ротової порожнини, гігієнічні серветки, засоби гігієни для жінок та дітей грудного віку).

Співпраця з FNPC буде продовжена. У червні була досягнута домовленість про передачу до Харкова автомобіля швидкої медичної допомоги.

Також Харківська міська рада співпрацює з Асоціацією міжнародної солідарності (ACTED) — другою за масштабами діяльності серед приватних незалежних організацій Франції. Після звернення до керівництва ACTED Харківського міського голови Ігоря Терехова до Харкова надійшли вантажі з продуктами харчування та засобами індивідуальної гігієни (15 піддонів), а також сім генераторів для мобільних ремонтних бригад КП «Харківські теплові мережі». Співробітництво з ACTED буде продовжене найближчим часом після завершення французькою стороною необхідних тендерних процедур.

Також у ході взаємодії з мерією міста-побратима Лілль були встановлені контакти з Асоціацією медичної та благодійної допомоги «Франція-Україна» (AMCFU). 6 червня AMCFU доставила до України вантаж медикаментів (13 тонн), зібраних та переданих Ліллем до міста Харкова. У департаменті зазначили, що співпраця з AMCFU буде продовжена, і найближчим часом до Харкова доставлять вантажі гуманітарної допомоги, сформовані асоціацією: медикаменти (20 коробок), миючі засоби (30 піддонів).

Крім того, внаслідок взаємодії французької Міжнародної асоціації солдатів світу (AISP), Харківської міської громадської організації миротворців та Харківської міської ради до Харкова доставили вантаж гуманітарної допомоги на 20 піддонах (продукти харчування, засоби особистої гігієни, медичне приладдя, одяг). А в процесі співпраці з асоціацією ACTED були встановлені контакти з представництвом в Україні асоціації «Handicap International» (місто Ліон). В результаті «Handicap International» передала Харківській міській клінічній лікарні № 2 ім. проф. О. О. Шалімова гуманітарний вантаж (40 стільців-туалетів та засоби реабілітації).

Також були встановлені контакти між «Handicap International» та Харківською міською громадською організацією інвалідів «Креавіта».