Фахівці перевірять газопроводи у понад 1,6 тисяч багатоповерхівках Харківщини

02.04.2024 10:27   -
У 1,6 тисяч будинках Харківщини перевірять газопроводи

Протягом цього року Харківська філія «Газмережі» проведе технічне обслуговування газових мереж загального користування у 1652 багатоквартирних будинках. Про це повідомляє Iнфосiтi.

У квітні техобслуговування газогонів пройде у 147 будинках 18 громад Харківської області: Богодухівській, Лозівській, Дергачівській, Золочівській, Ізюмській, Солоницівській, Зміївській, Первомайській, Пісочинській, Роганській, Балаклійській, Новопокровській, Красноградській, Шавченківській, Нововодолазькій, Печенізькій, Чугуївській та Чкалівській.

Зазначається, що інформацію з термінами робіт розмістять на під’їздах житлових будинків. Детальніше з адресами проведення техобслуговування можна буде ознайомитись на сайті Харківської філії «Газмережі».

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

“Перевірка газових мереж житлових будинків супроводжується тимчасовим припиненням газопостачання. Під час її проведення обстежуються на герметичність з’єднання газопроводів та газового обладнання, газові мережі випробовуються на щільність, виявляються та ліквідовуються витоки газу тощо”, – повідомили у Харківській філії “Газмережі”.

З початку 2024 року, завдяки проведеному технічному обслуговуванню, на газових мережах багатоквартирних будинків ліквідовано майже 400 витоків газу у 62 багатоповерхівках. Переважна кількість виявлених витоків ліквідована на газопроводах зовні будинку. Це дало можливість попередити аварії та гарантувати безперебійне газопостачання для людей.

ОСТАННІ НОВИНИ