Енергетики відновили підстанцію Харківського університета міського господарства (фото)

27.07.2023 16:45   -
Відновили підстанцію Харківського університета міського господарства

Електропідстанцію, яка живить Харківський національний університет міського господарства ім. О.М.Бекетова та була пошкоджена внаслідок ракетного удару, відновили фахівці Обленерго. Про це повідомляють Харьковские известия.

Начальник Центрального району електричних мереж (РЕМ) АТ “Харківобленерго” Сергій Гасюк розповів, що після ворожого прильоту постраждала як будівельна частина підстанції, так і електротехнічна. Увесь цей час університет було заживлено частково за тимчасовими схемами.

“Фахівці Обленерго капітально відремонтували дах і стіни підстанції, виконали оздоблювальні роботи ззовні та всередині. Замінили деформовані вибуховою хвилею двері підстанції. Щодо електрообладнання, то встановлено два нових трансформатори та замінено комірки, відновлено усі кабельні лінії. Зараз це фактично нова сучасна підстанція, яка є однією з найкращих на території обслуговування Центрального РЕМ”, – зазначив Сергій Гасюк.


Оновлена підстанція забезпечить корпуси університету сталим та надійним електропостачанням, впевнені енергетики.

Нагадаємо, 5 лютого 2023 російська ракета поцілила у п’ятиповерхову будівлю університету. Внаслідок обстрілу поранень зазнали п’ятеро людей. Загалом університет пережив вже три атаки росіян.

ОСТАННІ НОВИНИ