Еліна Світоліна з початку війни зібрала понад 1 млн. доларів для України (фото)

12.04.2023 12:09   -
Еліна Світоліна зібрала понад 1 млн. доларів для України
Фото: Інстаграм Е. Світоліної

Про свою благодійну місію з початку повномасштабної військової агресії рф титулована українська тенісистка, почесна мешканка Харкова розповіла в нещодавньому інтерв’ю французькому спортивному виданню «L’Equipe». Про це повідомляє спортивна редакція «Харьковских известий».

Зокрема, екс-третя ракетка світу відзначила, що теніс дозволяє їй максимально реалізувати поставлені перед собою завдання, а допомога Україні зараз – це її обов’язок.

«У мене є ці можливості. Поїхати в Україну, зустрітись із Президентом, поспілкуватись з людьми, які захищають нашу країну. Бути одним із голосів України, який ділиться з іншими історією моєї країни, підвищує поінформованість серед якомога більшої кількості людей, нагадує їм, наскільки значної допомоги ми потребуємо. Я роблю свій максимум за допомогою тенісу. З початку війни я зібрала більше мільйона доларів для України й для мого фонду. Я виконую місію заради моєї країни та народу, – зазначила багаторічна лідерка українського та світового жіночого тенісу.


Нагадаємо, що Еліна Світоліна є амбасадором фандрейзингової платформи UNITED24, створення якої ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Також переможниця 16-ті турнірів WTA в одиночному розряді та бронзова призерка Олімпійських ігор збирає кошти для свого благодійного фонду. Вона була організатором та співорганізатором кількох масштабних благодійних заходів, в тому числі, у Монако, де вдалося зібрати для допомоги Україні майже чверть мільйона євро.


Також ми повідомляли, що два тижні тому Світоліна поновила професійну кар’єру та зібрала ще 100 тисяч доларів на підтримку України, організувавши в США благодійний тенісний турнір.


До речі, на цьому тижні Еліна проведе свій другий професійний турнір після річної паузи поза великим тенісом, яка була пов’язана з вагітністю та народженням доньки. Вона виступить на турнірі ITF у Швейцарії з призовим фондом 60 тисяч доларів. У першому колі українська тенісистка, яка отримала від організаторів «wild card», зіграє сьогодні проти Єлени-Габріели Русе з Румунії.

ОСТАННІ НОВИНИ

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.