Еліна Світоліна приїде в Україну, щоб провести майстер-клас для дітей

01.02.2023 13:10   -
Еліна Світоліна приїде в Україну, щоб провести майстер-клас для дітей

Титулована українська тенісистка, екс-третя ракетка світу, почесна мешканка Харкова Еліна Світоліна організує масштабний спортивний захід в Україні вже на наступному тижні. Про це повідомляє спортивна редакція «Харьковских известий».

Майстер-клас для українських тенісистів від 6 до 18 років Еліна Світоліна проведе разом з багаторічним лідером чоловічого вітчизняного тенісу Сергієм Стаховським. Захід відбудеться 9 лютого у місті Вишгород Київської області на базі спортивного комплексу «Sport Villa Grays», який відповідає актуальним вимогам безпеки, зокрема має бомбосховище.

«Я щаслива, що їду до України, щоб поспілкуватися з дітьми та підтримати їх у цей надскладний час. Можу лише уявити, з якими труднощами та трагічними подіями стикалися – і стикаються дотепер – юні тенісисти. Маю надію, що майстер-клас надихне їх на нові перемоги та досягнення. Крім того, я прагну нагадати по важливість спорту – зрозуміло, що зараз уваги йому приділяють менше. Але я переконана, що і під час війни слід робити все можливе, аби після нашої перемоги на міжнародних спортивних аренах якомога частіше піднімали жовто-блакитний прапор», – відзначила Еліна Світоліна у своїх соціальних мережах стосовно цієї події.

Реєстрація на майстер-клас ще триває, а всім бажаючим спочатку необхідно заповнити спеціальну форму за цим посиланням. Кількість учасників майстер-класу обмежена, а до 4 лютого організатори повідомлять тих, хто буде запрошений на захід. Юних учасників спортивного заходу від провідних українських тенісистів очікує чимало приємних сюрпризів, також для них буде організований безкоштовний проїзд із Києва до Вишгорода. Із додаткових питань організатори радять звертатися на електрону адресу: [email protected]

Еліна Світоліна приїде в Україну, щоб провести майстер-клас для дітей
Фото: Інстаграм Еліни Світоліної

Також нагадаємо, що Еліна Світоліна нещодавно відвідала Всесвітній економічний форум у Давосі, щоби взяти участь у відкритті Українського дому.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube