Екологічна катастрофа через обстріл нафтобази у Харкові не вплине на якість водопровідної води

13.02.2024 12:30   -
Екологічна катастрофа у Харкові не вплине на якість водопровідної води

Якість водопровідної води у місті не постраждає, оскільки водозабори КП «Харківводоканал» знаходяться вище за місцем впадання річки Уди в річку Сіверський Донець. Про це повідомляє Інфосіті.

Наразі з огляду на надзвичайну ситуацію, що склалася внаслідок обстрілу нафтобази у Немишлянському районі, водоканалівці працюють у посиленому режимі.

«Ми посилили лабораторний щоденний контроль якості водопровідної води на всіх контрольних точках відбору в місті. Щодня відбираємо понад 35 проб води, які перевіряємо за всіма обов’язковими параметрами відповідно до програми виробничого контролю», – розповіли на підприємстві.

Якість водопровідної води, що надходить до квартир харків’ян та подається у вуличні колонки, залишається на належному рівні, зазначили на підприємстві.

Нагадаємо, у Харкові, внаслідок обстрілу нафтобази у Немишлянському районі, стався масштабний витік нафтопродуктів у річки та ґрунт. Нафтопродукти потрапили відразу у Немишлянський кар’єр. Далі забруднюючі речовини потрапили у річку Немишля, Лопань та Уди.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

ОСТАННІ НОВИНИ