«Допоможемо по-чемпіонськи!». Благодійний Аукціон та унікальний лот від олімпійського чемпіона на підтримку харків’ян

20.07.2022 14:30   -
Новини Харкова: Благодійний аукціон від олімпійського чемпіона Рубана

До спільного проекту «Харьковских известий» та провідних спортсменів і тренерів Харківщини «Допоможемо по-чемпіонськи!» сьогодні приєднався титулований український спортсмен, олімпійський чемпіон, переможець та призер чемпіонатів світу та Європи, чемпіон Європейських ігор Віктор Рубан.

Відповідний пост відомий спортсмен виклав на своїй сторінці в Інстаграмі. Лот, дійсно, унікальний. Це одразу три стріли з автографом олімпійського чемпіона, якими він стріляв на Олімпійських іграх та кубках світу. Також переможець Аукціону отримає приємний сюрприз від Харківської Федерації стрільби з лука та СДЮШОР «Комунар» – повний набір нагород етапу Кубку України « Стріли Слобожанщини».

Стартова ціна лота – 2000 гривень, а сам Аукціон триватиме до 27 липня до 21:00. Бажаючим взяти участь в благодійному Аукціоні потрібно залишити свій коментар під відповідним постом із зазначенням суми-ставки. Переможцем та володарем унікальних стріл від славетного чемпіона, а також комплекту нагород Кубка України стане той, чия ставка буде останньою на момент завершення Аукціону.

Також Віктор Рубан додав у своєму дописі реквізити додаткового спеціального рахунку, для тих, в кого є бажання та змога перерахувати на потреби харківських волонтерів будь-яку суму. Це рахунок учасника попереднього Аукціону в рамках проекту «Допоможемо по-чемпіонськи!», першої ракетки України з бадмінтону Артема Почтарьова.

Всі зібрані кошти з Аукціону та додаткового рахунку підуть харківським волонтерам, які допомагають захисникам Харкова в придбанні необхідних речей.

Взяти участь у благодійному аукціоні від олімпійського чемпіона Віктора Рубана можна, перейшовши на його відповідну публікацію на сторінці в Інстаграмі.

Разом ми сила, Слава Україні!