Допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН для одиноких батьків: як отримати у Харкові

22.12.2022 12:42   -
Допомога від Всесвітньої продовольчої програми ООН для одиноких батьків: як отримати у Харкові

Батьки, які самостійно виховують дітей, можуть отримати грошову допомогу у розмірі 2220 грн на кожну особу (до п’яти осіб) за Всесвітньою продовольчою програмою ООН. Про це повідомляють Харьковские известия.

Як зазначили у Департаменті соціальної політики, отримати допомогу можуть сім’ї з дітьми, очолювані одним батьком/матір’ю, які не отримували грошової допомоги від інших міжнародних організацій, а саме:

  • отримувачі допомоги одинокої матері та вдови/вдівці;
  • одинока мати, яка не отримує соціальну допомогу (за наявності Витягу про реєстрацію дитини за ст. 135 СК);
  • отримувачі соціальної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів.

Для отримання такої допомоги одному повнолітньому члену сім’ї необхідно звернутися до Управління соціального захисту населення району за місцем перебування на обліку або проживання в місті Харкові з особистими документами та документами усіх неповнолітніх дітей (паспорт та документ, що підтверджує особу дитини, ідентифікаційні коди). Одинокі матері, які не отримують допомогу, а також вдови/вдівці мають підтвердити статус відповідними документами.

Також бажано мати з собою телефон, куди прийде код грошового переказу «Western Union». У випадку його відсутності заявник повинен вказати поточну адресу. Особа, яка отримала токен, проводить самореєстрацію в присутності співробітника управління соціального захисту, який його видав.

Допомога надаватиметься упродовж трьох місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як повернути гроші, якщо під час користування банкоматом вимкнули світло