До уваги суб’єктів господарювання — торговців!

13.09.2023 10:56   -
До уваги суб’єктів господарювання — торговців!

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків звертає увагу, що починаючи з 1 січня 2023 року торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків. Про це повідомляє Інфосіті.

“Починаючи з 1 січня 2023 року торговці, які здійснюють господарську діяльність у населених пунктах з чисельністю населення понад 25 тисяч осіб, повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів) за продані ними товари (надані послуги), включаючи товари (послуги), реалізація (надання) яких здійснюється дистанційно”, – зазначили в податковій.

Такі вимоги передбачені пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2022 р. №894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)».

УВАГА! Дана норма не поширюється на торговців фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку першої групи, торговців, які здійснюють торгівлю з використанням торгових автоматів, виїзну (виносну) торгівлю, продаж власноручно вирощеної або відгодованої продукції.

ОСТАННІ НОВИНИ