В Харківській області працюватиме щонайменше 10 машин для розмінування

04.07.2023 12:30   -
В Харківській області працюватиме 10 машин для розмінування

Хід розмінування регіону обговорили під час наради під керівництвом Першого віцепрем’єр-міністра України – Міністра економіки України Юлії Свириденко, яка пройшла сьогодні в Циркунах. Про це повідомляють Харьковские известия.

Під час візиту в Циркунівську громаду Юлія Свириденко ознайомилася з роботою машини механічного розмінування та зазначила, що до кінця року в області мають працювати щонайменше 10 таких машин.

Село Циркуни Харківського району майже повністю розміновано. Залишилося лише 10% площі – це луки, через які проходила лінія зіткнення.

За увесь час робіт на Харківщині піротехнічні підрозділи розмінували майже 5,4 тисячі га територій, 307 га сільгоспугідь, більш як 875 км автодоріг, майже 180 км залізничних колій, 2,4 тисячі км ліній електропередач, понад 270 км газопроводів та 329 об’єктів критичної інфраструктури. Виявили та знешкодили більш як 97 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Над розмінуванням Харківської області працюють 59 піротехнічних розрахунків ДСНС, Нацполіції, ДССТ та ЗСУ. Це майже 250 саперів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків потребує податкових пільг та преференцій для нормальної роботи бізнесу

ОСТАННІ НОВИНИ