Директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса затриманий при спробі дати хабар детективу НАБУ. ФОТО

31.10.2019 10:16   -
Автор:
30 жовтня 2019 року детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили та затримали «на гарячому» директора одного з державних підприємств, розташованих на території Харківської області, який запропонував та надав старшому детективу Національного бюро неправомірну вигоду в сумі 100 тис. доларів США.
Як повідомили у НАБУ, неправомірна вигода пропонувалася за вирішення питання про закриття кримінального провадження, яке пов’язане із протиправним відчуженням значних обсягів необлікованого майна державного підприємства у вигляді деревини та продажем лісоматеріалів за заниженими цінами на користь підконтрольним йому приватним суб’єктам господарювання.
Особу затримано відповідно до ст. 208 КПК України. Наразі здійснюються невідкладні слідчі дії, вирішується питання про повідомлення особі про підозру.
Попередня правова кваліфікація – ч.3 ст.369 КК України.
Нагадаємо, Віктор Сиса — скандально відомий директор ДП «Гутянський лісгосп». Влітку на нараді з питань боротьби з незаконною вирубкою за участі президента України Руслан Чагаровський, який очолює ДП «Жовтневий лісгосп», звинуватив Сису у незаконних рубках на Харківщині.