Деокупованій громаді на Харківщині передали меблі для вцілілої школи (фото)

03.03.2023 17:17   -
У село Оскіл на Харківщині передали меблі для вцілілої школи

За співпраці начальника Харківської обласної військової адміністрації та волонтерів із Польщі до Оскільської громади передали фуру меблів і техніки. Ними забезпечать вцілілу школу. Про це повідомляють Харьковские известия.

В Осколі Ізюмського району внаслідок обстрілів окупантів залишилася цілою лише 1 школа з 6.

До лютневого вторгнення 2022 року в Оскільській громаді було зареєстровано 600 учнів. За останніми даними в громаді залишаються близько 200 школярів.

«На жаль, під час активних бойових дій окупанти знищили майже всі соціальні об’єкти, покрали або зіпсували техніку. Для нас необхідна всебічна допомога, особливо для навчального процесу. І за це ми щиро вдячні», – розповів начальник Оскільської сільської військової адміністрації Геннадій Загоруйко.

«Польсько-українська аграрна асоціація» та «Товариство українців в Польщі» допомагають Харківщині з перших днів широкомасштабного вторгнення.

«Цього разу ми зібрали більше сотні стільців, парти, нову та вживану побутову техніку, 4 столи для настільного тенісу, піаніно та багато-багато іншого. Привезли усі меблі з-під Варшави і саме для цієї громади, бо ми шукали найбільш постраждалі населені пункти для допомоги», – поділився заступник голови правління «Польсько-української аграрної асоціації» Віктор Нестеренко.

Раніше, після деокупації Оскільської громади, «Польсько-українська аграрна асоціація» передавала школі оргтехніку та комп’ютери для забезпечення дистанційного навчання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

ОСТАННІ НОВИНИ: