Де дізнатися про відключення світла у Харкові: телефони

29.11.2022 15:50   -
Де дізнатися про відключення світла у Харкові: телефони Обленерго

В АТ «Харківобленерго» розповіли, за якими телефонами та посиланнями можна дізнатися про відключення послуги за вашою адресою. Про це повідомляють Харьковские известия.

У компанії зазначили, що щодня та цілодобово працює кол-центр: (057) 34-24-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, (050) 05-40-413. Також у «AppStore» та «Google Play» можна завантажити мобільний додаток «Харенерго».

Крім того, щотижня на сайті АТ «Харківобленерго» публікується графік погодинних відключень, але через щотижневі ракетні обстріли енергетичної інфраструктури України російським агресором погодинних графіків відключень буває недостатньо.

«У цьому випадку запроваджуються спеціальні аварійні графіки обмежень, щоб уникнути масштабних аварій та збалансувати енергомережу країни. Вони запроваджуються за вказівкою диспетчера НЕК «Укренерго» та застосовуються в екстреному режимі. Заздалегідь оператор розподілу, тобто «Обленерго», не знає, чи будуть введені аварійні відключення, і скільки часу вони триватимуть», – повідомили у компанії.

Зазначається, що з питань відключень потрібно звертатися лише за телефонами, вказаними вище, а Харківська міська рада таку інформацію надати не може.

Раніше ми повідомляли про те, що харків’янам нагадали способи передачі показань електролічильників за листопад.