Четверо харківських спортсменів змагатимуться за нагороди Всесвітніх ігор-2022

08.07.2022 12:30   -
Новини Харкова: Спортсмени приймуть участь у Всесвітніх іграх-2022

Всесвітні ігри-2022 є головними спортивними змаганнями чотириріччя з неолімпійських видів спорту. Змагання стартують сьогодні, 8 липня, в американському Бірмінгемі (штат Алабама). Про це повідомляють «Харьковские известия».

У програмі Всесвітніх ігор-2022 буде представлено 30 видів спорту. За медалі боротимуться спортсмени зі 110 країн. Загалом буде проведено 206 змагань.

Цього року Україну представляє найбільша кількість учасників за всю історію виступів команди на Всесвітніх іграх – понад сотня атлетів у 19 видах спорту. За медалі боротимуться й четверо харків’ян: Вікторія Уварова, Віктор Рєпін та Дмитро Гапоненко виступатимуть у підводному спорті, а Демид Караченко – у сумо.

Зазначимо, за рішенням організаторів частину виручки від продажу квитків буде передано Україні на відновлення спортивних об’єктів, які постраждали або були зруйновані під час вторгнення росії.

Раніше ми повідомляли про те, що головним арбітром футбольного матчу між збірними Іспанії та Фінляндії призначено харків’янку.