Червоний Хрест передав харківським комунальникам екскаватори-навантажувачі (фото)

21.12.2022 15:10   -
Новини Харкова: Червоний Хрест передав комунальникам екскаватори

Міжнародний Комітет Червоного Хреста передав АТ “Харківобленерго” чергову партію допомоги. Про це повідомляють Харьковские известия.

Представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) на чолі з головою суб-делегації Максимом Заболуєфом відвідали АТ “Харківобленерго”, де зустрілися з керівництвом товариства. У рамках заходу учасники обговорили нагальні проблеми, які постали перед харківськими енергетиками під час війни.

Червоний Хрест передав обленерго три екскаватори-навантажувачі Cukurova, які дуже необхідні для робіт з відновлення електропостачання.

Нагадаємо, до цього енергетики вже отримали від Червоного Хреста 29 трансформаторів та бурильно-кранове устаткування.

“Ми дуже вдячні Міжнародному Комітету Червоного Хреста за передане нам обладнання та спецтехніку. Вони вкрай необхідні нам для відновлення електропостачання на деокупованих територіях та у населених пунктах, які найбільше постраждали під час бойових дій. Через ворожі обстріли було пошкоджено тисячі трансформаторних підстанцій та сотні повітряних ліній “Харківобленерго”. Тому будьте певні, ваша техніка одразу поїде до виробничих підрозділів, які цілодобово займаються ремонтом пошкоджених мереж та обладнання. Це допоможе швидше повернути світло в оселі людей, які вже давно та з нетерпінням на нього чекають”, – зазначив в.о. генерального директора АТ “Харківобленерго” Костянтин Логвиненко.

Раніше ми повідомляли про те, що Харківська міськрада підписала меморандум про співпрацю з Товариством Червоного Хреста.