Бригади «Харківводоканалу» відпрацювали тисячу заявок громадян (фото)

19.03.2024 16:07   -
Бригади «Харківводоканалу» відпрацювали тисячу заявок

За тиждень бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» відпрацювали тисячу заявок на усунення нештатних ситуацій на комунікаціях. Про це повідомляє Інфосіті.

Всього з початку 2024 року ремонтники управління виконали понад 13 тисяч звернень харків’ян.

Як повідомив заступник директора комплексу «Харківводовідведення» Олексій Кучеревський, 90% термінових ремонтів складають засмічення у каналізаційних трубопроводах, які створюють самі мешканці.

«Пошкодження на комунікаціях відпрацьовуємо в першу чергу і, практично, завжди усуваємо в день заявки. Також, продовжуємо всі заплановані масштабні заміни трубопроводів та обладнання по місту. Графіки капітальних відновлень підкріплені якісними матеріалами, а також, бригади забезпечені всім необхідним для аварійних ремонтів мереж. На сьогодні вже оновили технічно зношені мережі у 14 будинках і капітальні ремонти продовжуємо за 7 адресами. Зокрема, вулицями – Тракторобудівників, Волонтерською, Вокзальною, бульваром Івана Каркача, проспектом Слави», – зазначив Олексій Кучеревський.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

За словами начальника дільниці Слобідського району Михайла Семененка, на довірених об’єктах усі заплановані ремонти ведуться планово, дотримуючись складеного графіка.

«Вчора переклали 60 метрів системи холодної води по пр. Льва Ландау, на черзі реконструкція каналізаційного трубопроводу Садовим проїздом. Паралельно щодня беремо до роботи не менше 20 заявок від харків’ян та оперативно усуваємо аварійні ситуації», – підкреслив Михайло Семененко.

ОСТАННІ НОВИНИ