Бізнесмен з Харкова, який став військовим, збив ворожий літак СУ-25

16.09.2022 09:04   -
Новини Харкова: Бізнесмен з Харкова збив російський літак СУ-25

Колишній бізнесмен, а нині десантник Січеславської бригади російський штурмовик СУ-25 збив одним влучним пострілом з ПЗРК “Ігла”. Тоді його підрозділ перебував у селищі Волохів Яр на Чугуївщині. Про це повідомляють Харьковские известия.

За інформацією Служби зв’язків з громадськістю 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади, де зараз служить харків’янин, власний бізнес Павло поставив “на паузу” і з перших днів повномаштабного вторгнення окупаційних військ рф приєднався до лав Січеславської бригади. У бригаді Павло виконує обов’язки оператора ПЗРК.

“Я закінчив Харківський військовий університет, тому розуміюся на комплексах протиповітряній оборони і зараз отримані знання стали у нагоді”, – розповів захисник.

Підрозділ Павла брав участь у героїчному рейді десантників на Харківщині. Саме вони першими “пробивали” коридор для заходу наших військ в Ізюм. “Січеславці” саме зайняли Волохів Яр (село у Чугуївському районі Харківської області), розмістилися за ним у “зеленці”. А вже зранку помітили проліт ворожої авіації.

“Я зробив пуск з ПЗРК “Ігла”, пішов характерний дим, і ворожий Су-25 почав падати… Влучив! Ви можете не повірити, але перша думка що була в голові, це от би була в мене ” GoPro”, то весь світ би побачив смаженого “Грача”,- жартуючи розповідає про збиття ворожого дозвукового штурмовика десантник.

За словами захисника настрій у його підрозділі попри втому та надлюдські навантаження, піднесений, усі воїни мають бажання йти вперед, звільняти інші міста України від рашиської нечисті!