Балаклійська лікарня отримала сучасний комп’ютерний томограф (фото)

17.03.2023 15:04   -
На Харківщині Балаклійська лікарня отримала комп'ютерний томограф

Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування отримала 32-зрізовий комп’ютерний томограф Aquilion Lightning виробництва Canon Medical Systems Corporation. Про це повідомляють Харьковские известия.

Медичне обладнання придбане коштом МОЗ за сприянням Харківської ОВА.

За словами директорки Балаклійської центральної клінічної районної лікарні Марини Руденко, КТ, який функціонував у лікарні до початку повномасштабного вторгнення, зіпсували окупанти.

«Буквально з перших годин після деокупації Харківська ОВА почала опікуватися проблемами лікувального закладу, – говорить директорка лікарні. – Безумовно, на сьогодні КТ має велике значення для діагностування хворих. Так, наша лікарня має пакет НСЗУ щодо лікування інсультів, у який входить обов’язкова нейровізуалізація – дослідження головного мозку на КТ».

Як розповіла керівниця медичного закладу, персонал, який працює на новому КТ, пройшов відповідне навчання. На цьому тижні на апараті діагностику отримали вже понад півсотні людей. Тут можуть безкоштовно проходити обстеження як пацієнти стаціонару районної лікарні, так і ті, хто має направлення від сімейних лікарів.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Нагадаємо, що внаслідок вторгнення рф були пошкоджені майже всі будівлі Балаклійської ЦРКЛ. Вже через місяць після деокупації міста у лікарні почали проводити аварійно-відновлювальні роботи. З січня колектив медзакладу повернувся до роботи у вцілілих та відновлених будівлях і зараз надає спеціалізовану медичну допомогу в повному обсязі.

ОСТАННІ НОВИНИ: