Астрологічний прогноз на 19 серпня 2022 для всіх знаків Зодіаку

19.08.2022 08:00   -
Астрологічний прогноз на 19 серпня 2022 для всіх знаків Зодіаку - Новини Харкова

Перший тиждень Марса у Близнюках — найкращий час для нових справ. Він розпочнеться завтра, а сьогодні дуже важливо уникати місць масового скупчення людей. Детальний прогноз для кожного знаку Зодіаку підготували Харьковские известия.

Овен

Важливо взяти під контроль емоції і не дозволити зіпсувати свій імідж в очах людей, що вас оточують. Краще проведіть вечір вдома за читанням книг.

Телець

Не вступайте у розмови з начальством та старшими за віком людьми. Сьогодні не час для гучних вечірок.

Близнята

Романтична зустріч, яку було призначено заздалегідь, краще відкласти: буде прикро, якщо внаслідок дрібної сварки постраждають стосунки, які вибудовувалися довгий час.

Рак

Уважно стежте не лише за своїми словами, а й за думками. Ви мрієте про неможливе, однак саме час замислитися над зміною іміджа. Це додасть вам впевненості.

Лев

Уникайте чужих конфліктів, навіть якщо вам здасться, що ви можете відновити справедливість щодо марно скривдженого: негативні емоції, які ви випробуваєте, не варті вашої миротворчості.

Діва

Пам’ятайте банальну істину про те, що безкоштовний сир лежить тільки в мишоловці: якщо вам пропонуватимуть зробити що-небудь “безкоштовно, тобтозадарма”, відмовтеся — навряд чи результат вас потішить.

Терези

Довкола вас агресивно налаштовані люди, негатив буквально витає в повітрі. Дозвольте собі день самотності, необхідно це зробити, якщо ви не хочете ні з ким сваритися.

Скорпіон

Не втручайтеся в життя інших людей – особливо їхні особисті стосунки: ваші добрі наміри натраплять на агресію з боку тих, кому хотіли допомогти.

Стрілець

Приступи дратівливості, які накриватимуть вас від самого ранку, не найкраще позначаться на стосунках з оточенням – особливо з начальством: не варто йому грубити.

Козоріг

Не варто слухати чужі розмови. І свою думку краще тримати при собі. День пройде швидко, тож тримайте рівновагу та зберігайте спокій.

Водолій

Невдоволення собою і своїми життєвими досягненнями, яке ви зазнаєте сьогодні, не більше ніж вплив енергетики місячної доби, тому не варто робити радикальних висновків, вважаючи себе невдахою.

Риби

День несприятливий для фінансових та бізнес-операцій: їхній результат може виявитися прямо протилежним до того, на який ви розраховували, тому бажано не ризикувати.