Агресор відповість за скоєні воєнні злочини, — Ігор Терехов

27.04.2023 13:53   -
росія відповість за скоєні воєнні злочини — мер Харкова у США

Українські правоохоронці ретельно фіксують воєнні злочини військовослужбовців рф на Харківщині та передають докази до міжнародних інституцій. Про це повідомляють Харьковские известия.

На панельній дискусії «Місцеве лідерство в Україні: врядування в умовах війни та невизначеності», що відбулася в рамках робочого візиту делегації мерів українських міст до США, Харківський міський голова Ігор Терехов підкреслив, що світова спільнота має зробити все для того, щоб злочинці понесли справедливе покарання за катування, ґвалтування та розстріли мирних мешканців України.

«Третя година вторгнення. Російський БТР стоїть на Окружній дорозі біля Харкова. На цивільній машині їде мати з донькою купляти продукти. По ним відкривають вогонь. Мати загинула, донька поранена. Наші військові взяли у полон росіян, які стріляли по машині. Під час допиту вони сказали, що їм дали наказ стріляти по мирному населенню», – розповів Ігор Терехов.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Мер Харкова підкреслив, що, на відміну від росії, де панує тоталітарний режим, Україна – демократична та правова держава. Українці ведуть визвольну війну, захищають свої домівки та відстоюють демократичні цінності.

«Ми говорили про Бучу, і вона є показовим прикладом звірств росіян. Але таких сіл, селищ та міст дуже багато. Масові катування, насильство над жінками та чоловіками, страшні тортури, побиття, розстріли військових, мирного населення, у тому числі дітей. Все це фіксується, і за все росія відповідатиме», – наголосив Ігор Терехов.

ОСТАННІ НОВИНИ