Ситуація на фронті – Володимир Зеленський

04.09.2022 19:31   -
Тримаємо  зв’язок з тими, хто на фронті- Володимир Зеленський

4 вересня відбулося третє за тиждень засідання Ставки верховного головнокомандувача щодо ситуації на фронті. Повiдомляють Харьковские известия з посиланням на прес-службу Офіса Президента.

Вихідних на війні немає. Тримаємо постійний зв’язок з тими, хто на фронті. Подробиць не розповідатиму, але українські прапори повертаються туди, де мають бути по праву. А окупантам на нашій землі не місце, сказав президент України Володимир Зеленський за результатами засідання.

Зазначається, що у Ставці взяли участь секретар РНБО Олексій Данілов, міністр оборони Олексій Резніков та його заступник Ростислав Замлинський, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала, командувач Нацгвардії Юрій Лебідь, міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, міністр інфраструктури Олександр Кубраков, а також заступник керівника Офісу президента Роман Машовець.

У режимі відеозв’язку до засідання приєдналися начальник ГУР Кирило Буданов, командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський, командувач військ ОК “Південь” Андрій Ковальчук та командувач військ ОК “Захід” Сергій Літвінов.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про Харків і область 4 вересня. Обстріли, пожежі, жертви, бої.