Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 7 березня

07.03.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 7 березня 2023 року

Астрологічний прогноз на 7 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

День бажано присвятити наведенню ладу в оселі – водночас важливо не лише все вимити та вичистити, але й позбутися речей, які забруднюють енергетичне тло вашого житла, викинувши все непотрібне.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Намагайтеся доброзичливо спілкуватися навіть із тими, хто вам відверто неприємний – таким чином вам вдасться перетворити своїх ворогів якщо вже не на друзів, то хоча б на нейтрально налаштованих стосовно вас осіб.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Якщо з’явиться хоча б найменша можливість допомогти тим, хто цього потребує – наприклад, відвідати з подарунками дитячий будинок або інтернат для людей похилого віку, необхідно обов’язково це зробити – вам зарахується.

Рак (22 червня – 23 липня)

У стосунках із домашніми важливо вміти наполягти на своєму: ви надто часто поступаєтеся їм у життєво важливих питаннях, а така податливість, як недивно це пролунає, зовсім не всім до душі – змініть тактику.

Лев (24 липня – 23 серпня)

День необхідно присвятити не так фізичному, як духовному здоров’ю: проаналізуйте вчинки, зроблені останнім часом, подумайте про скоєні помилки, а заразом про те, як їх виправити.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто ухвалювати важливі рішення, навіть якщо вам здаватиметься, що сьогоднішній день для них є оптимальним – надто велика ймовірність припуститися прикрої помилки, яку не вдасться виправити.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Займаючись однією – найважливішою – справою, не відволікайтеся на другорядні, інакше вам нічого не вдасться довести до переможного кінця і все, що було розпочато сьогодні, доведеться кинути на півдорозі.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Сьогодні можна покращити своє життя, виправивши в ньому те, що вас не влаштовує, а то й зовсім заважає – головне, бути чесними із собою, інакше точну картину життя відтворити не вдасться.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Уникнути проблем з оточенням можна буде, лише відмовившись від спілкування з ним: намагайтеся якомога більше часу провести вдома, а вийшовши на вулицю через зайнятість, розмовляйте якнайменше.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Можна вирушати в подорожі або хоча б у поїздку за місто, на дачу: зміна “картинки” за вікном і свіже повітря покращать не лише самопочуття, а й настрій, який далеко не найкращий.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Звертайте увагу на знаки, які цього дня надсилатиме вам доля – вона нічого не робить просто так, без далекого прицілу, тому так важливо не пропустити її “натяки” й побажання.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Енергію, що накопичилася до цього дня, бажано використовувати в мирних цілях – вдалою буде будь-яка справа, яка дозволить удосконалити світ навколо вас: наприклад, прибирання квартири або присадибної ділянки.

ОСТАННІ НОВИНИ: