Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 29 серпня

29.08.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 29 серпня 2023 року

Астрологічний прогноз на 29 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

До завершення важливого професійного проєкту залишилося зробити один рішучий, але складний ривок, тому дуже важливо зосередитися і довести справу до логічного кінця.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Чим би ви не займалися цього дня, намагайтеся працювати активно, не ледарювати і не відволікатися на дрібниці, інакше робота зупиниться і затягнеться надовго.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

День не підходить для кардинальних життєвих змін: важливе рішення, від якого залежать події найближчого майбутнього, сьогодні краще не ухвалювати – воно, найімовірніше, виявиться помилковим.

Рак (22 червня – 23 липня)

Спілкування з оточенням відволікатиме від роботи, яку необхідно зробити якнайшвидше, тому не варто ні з ким розмовляти телефоном і списуватися в месенджерах.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Даючи відповіді на важливі життєві запитання, необхідно дослухатися до внутрішнього голосу — він, на відміну від затуманеного в цей день розуму, не підведе і підкаже єдину правильну лінію поведінки.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Цього дня в жодному разі не можна сумніватися у своїх силах та здібностях – найменшої невпевненості буде достатньо, щоб поступитися своїм місцем колегам-конкурентам.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Небажано розпочинати реалізацію нових планів, успіху вони однаково не принесуть, тому краще зайнятися справами, які з якоїсь причини на сьогоднішній день залишилися незавершеними.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Цього дня можна відновлювати справедливість на всіх рівнях, тому якщо у вашому оточенні є людина, яку незаслужено образили, бажано втрутитися у ситуацію та захистити її.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто вплутуватися в суперечки з близькими людьми — висуваючи все нові й нові докази, які здаватимуться вам переконливими, ви можете, не помітивши цього, серйозно образити співрозмовника.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Сила зла цього дня настільки велика, що оголошення йому війни – справа необачна і самовпевнена, краще зробити паузу і перечекати, поки енергетика навколишнього світу знову стане позитивною.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Велика ймовірність того, що людина, яка образила вас колись, нарешті отримає по заслугах: сприймайте те, що трапилося, без зловтіхи, а зі спокійною гідністю.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Будь-які фінансові операції цього дня замість прибутку можуть завдати збитків, тому справедливо перебувають під забороною, зате цілком можна скласти плани на майбутнє, що стосуються цієї галузі.

ОСТАННІ НОВИНИ