Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 23 травня

23.05.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 23 травня 2023 року

Астрологічний прогноз на 23 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Не варто чекати, поки рідні люди почнуть робити колосальні зусилля для того, щоб звернути на себе вашу увагу — зателефонуйте їм самі, а ще краще — відвідайте їх.

Телець (21 квітня – 21 травня)

З грошима бажано поводитися максимально обережно: найімовірніше, без більшості придбаних сьогодні речей цілком можна буде обійтися, тому не варто витрачати на них чесно зароблені кошти.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Звертайте увагу на знаки, які сьогодні – за допомогою Всесвіту – надсилатиме вам підсвідомість: у них укладені відповіді на важливі запитання – іншим способом їх отримати важко.

Рак (22 червня – 23 липня)

День, коли не варто у когось щось брати – до того ж, стосується це не лише грошей, а й будь-яких предметів – наприклад, одягу чи ласощів: ви не зможете віддячити людині, яка вам допоможе.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Небажано нікого звинувачувати у своїх помилках: чим швидше ви зрозумієте, що самі є їхнім джерелом, тим краще передусім для вас самих – так можна буде легко вийти на правильний шлях.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

За якістю та свіжістю продуктів, що вживаються в їжу, необхідно стежити завжди, але цього дня – особливо: занадто великий ризик харчових отруєнь, які можуть призвести до неприємних наслідків.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Небажано втручатися в конфлікти на роботі, які веде одне угруповання колег проти інших: ви не зможете зорієнтуватися в поєднаннях інтриг, а тому виявитеся винними перед усіма.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

На будь-яку критику, яку ви можете почути цього дня, з якого б боку вона не виходила, необхідно реагувати конструктивно: зрозуміти, в чому полягає проблема, і ліквідувати її.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто звертати увагу на поради, які ви сьогодні почуєте, особливо якщо їх вирішать висловити малознайомі вам люди: подумайте про те, в чому в цьому випадку полягає їхній власний інтерес?

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не поспішайте працювати за себе і за того хлопця – точніше, за своїх колег: ні моральної, ні матеріальної подяки за свою працю ви все одно не отримаєте, тільки даремно витратите час та сили.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Категоричним табу є не лише злі слова, а й недобрі думки на адресу будь-кого: навіть якщо людина вчинила з вами не найкращим чином, не випробовуйте на собі закон бумерангу.

Риби (20 лютого – 20 березня)

День сприятливий для спілкування з друзями: якщо вам не вдасться зустрітися з ними, поспілкуйтеся хоча б телефоном або в месенджері – така розмова сприятливо позначиться на вашому душевному стані.

ОСТАННІ НОВИНИ