Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 22 листопада

22.11.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 листопада 2022 року

Астрологічний прогноз на 22 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Особливий успіх день обіцяє тим, хто займається бізнесом: велика ймовірність серйозних проривів у його розвитку – наприклад, можна буде підписати договір, який незабаром принесе вагомий прибуток.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Те, як представники вашого знака проведуть нинішній день, залежить від них самих: намагайтеся ставитися до людей максимально доброзичливо, і вони обов’язково віддячать вам тим самим.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

На роботі не долучайтеся до коаліції одних співробітників проти інших, не дружіть проти когось – інакше ви можете опинитися у вкрай неприємному становищі, з якого важко виплутатися.

Рак (22 червня – 23 липня)

Навіть якщо хтось із людей у вашому оточенні заслужить ваше несхвалення, не поспішайте демонструвати їй своє негативне ставлення: можливо, краще промовчати, ніж, образивши людину, нажити ворога в її обличчі.

Лев (24 липня – 23 серпня)

У спілкуванні зі своїм оточенням сьогодні необхідно тримати дистанцію, причому це стосується не лише сторонніх, а і близьких людей: саме вони сьогодні, самі того не бажаючи, можуть дуже боляче вас зачепити.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Перш ніж поставити свій підпис під документом, необхідно ретельно його вивчити – інакше помилка, якої хтось припустився – чи друкарська помилка – в майбутньому може стати причиною серйозної проблеми.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не поспішайте вірити на слово людині, яку погано знаєте, навіть якщо те, що вона скаже, збігається з вашим баченням ситуації – цілком можливо, що і ви, і вона лише видаєте бажане за дійсне.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Будьте обережні з нав’язливими думками: навіть рядок з популярної пісеньки, багаторазово повторений, стане афірмацією і, відтворений у житті, створить у ній проблеми.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Зняти напруження, яке може долати вас від самого ранку, легко можна буде за допомогою спілкування з приємними для вас людьми – друзями, родичами – особливо дітьми – та коханими.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Успішним виявиться вирішення будь-яких фінансових питань, але особливі надії варто покладати на повернення боргів, на які ви вже встигли махнути рукою – настав час отримати давні й забуті гонорари.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Займаючись роботою, не забувайте про своє хобі: велика ймовірність того, що вам вдасться досягти в ньому серйозних висот і, як наслідок, непогано на цьому заробити: як відомо – багато грошей не буває, особливо в наш час.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Не слухайте плітки про близьку людину, які вам з радістю передаватимуть сьогодні, а щоб зрозуміти, навіщо їх вирішили довести до вашого відома, подумайте про те, в чому полягає інтерес пліткаря.