Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 2 серпня

02.08.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 2 серпня 2022 року

Астрологічний прогноз на 2 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють «Харьковские известия».

Овен (21 березня – 20 квітня)

Зірки наполегливо рекомендують вам повернутися до справ, які були започатковані деякий час тому, а потім з якихось причин припинені – тепер складуться максимально сприятливі умови для їх завершення.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто витрачати сили – як моральні, так і фізичні – марно: перш ніж зробити якісь рухи тіла, подумайте, чи не можна без них обійтися, і тільки потім починайте діяти.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Головна якість, яка знадобиться вам сьогодні – увага, завдяки якій ви зможете помітити дрібниці – як професійного, так і особистого характеру, які зазвичай не відзначаєте своєю увагою.

Рак (22 червня – 23 липня)

Якщо у взаєминах із коханою людиною існують проблеми, сьогодні саме час про них поговорити: вдасться порозумітися і домовитися про все, що хвилює – як вас, так і його.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Зірки наполегливо рекомендують вам відкласти всі справи і присвятити час відпочинку: якщо ви відчуваєте докори совісті через вимушене неробство, знайдіть собі якесь необтяжливе заняття.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Відповідь на будь-яке – як професійне, так і особисте – запитання дасть інтуїція: перш ніж прийняти якесь більш менш важливе рішення, прислухайтеся до внутрішнього голосу, він вас не обдурить.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не можна ігнорувати знаки, які надсилатиме вам доля: вони не тільки застережуть від необачних вчинків, а й підкажуть правильну лінію поведінки в ситуації, що склалася.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

День створить сприятливі умови для налагодження стосунків з людьми, з якими вас розділяє сварка: сьогодні ви зможете порозумітися і піти на взаємні поступки без шкоди для свого самолюбства.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Важливо звертати увагу на знаки, які посилатиме організм: своїми побажаннями – часом несподіваними – він дасть зрозуміти, чого йому не вистачає – як у фізичному, так і моральному сенсі.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій: можна укладати перспективні контракти і підписувати серйозні угоди, також велика ймовірність отримання несподіваного прибутку.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

За порадою, яка, можливо, вам сьогодні знадобиться, потрібно звертатися тільки до людини, якій ви довіряєте беззастережно і на всі сто відсотків – наприклад, найкращому другу.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Поява у вашому житті старого знайомого – наприклад, однокласника чи однокурсника – трапиться не просто так: найімовірніше, він дасть вам можливість по-новому подивитися на банальну ситуацію.