Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на вівторок, 16 травня

16.05.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 16 травня 2023 року

Астрологічний прогноз на 16 травня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Від спілкування з партнерами безпосередньо залежатиме успіх спільного проєкту, тож якщо у вас є сумніви в тому, що ви зможете утримати емоції під контролем, краще перенести переговори.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Від активної діяльності сьогодні краще відмовитися: пуття від неї не буде, а енергія, якої й так небагато, виявиться витраченою даремно: зірки радять зайнятися рутинною роботою, яка постійно відкладається на потім.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Роботі бажано присвятити лише першу половину дня, коли коефіцієнт корисної дії буде ще досить високий, а ось пообіді краще відпочити та відновити сили.

Рак (22 червня – 23 липня)

Яким би важливим не був проєкт, який ви сьогодні нарешті вирішите втілити в життя, сили – як фізичні, так і моральні – цього дня потрібно витрачати дозовано та максимально економно.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Вам сьогодні необхідно – звісно, якщо це можливо – взяти відгул і присвятити цей час відпочинку, у протилежному разі вже завтра вам може не вистачити сил навіть на елементарні дії.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Не варто підвищувати собі настрій за рахунок перевірених, але, на жаль, сумнівних способів – заїдання стресу та бездумного шопінгу: змінити емоційне тло вдасться лише на якийсь час, а шкода залишиться надовго.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

До лінощів, які сьогодні багато в чому визначатимуть небажання щось робити, необхідно поставитися з розумінням: таким чином ваш організм сигналізує про те, що йому необхідний перепочинок.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Будь-які сплески негативних емоцій необхідно “гасити” ще на початку: вони можуть стати приводом для зіткнення з близькою людиною, яка з дрібної сварки може трансформуватися у серйозний конфлікт.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Навіть якщо вам здасться, що хтось із вашого оточення потребує вашої – цінної – поради, намагайтеся не нав’язувати свою думку: людина може вважати це втручанням у своє особисте життя.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Порожні розмови, до яких схилятимуть вас друзі й колеги, заберуть час і сили, які можна витратити на набагато важливіші – як професійні, так і господарські – справи.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Від фінансових операцій сьогодні краще відмовитися: очікуваного прибутку вони не принесуть, а ось причиною збитків, на жаль, цілком можуть стати, тож не варто випробовувати долю, роблячи ризиковані кроки.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Реалізацію серйозних проєктів, навіть якщо вони планувалися заздалегідь, краще відкласти на кілька днів, якщо, звісно, ви не хочете завалити їх: для їх здійснення умови ще не дозріли.

ОСТАННІ НОВИНИ