Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 3 вересня

03.09.2022 08:00   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 3 вересня

Тривоги та погані думки необхідно рішуче гнати геть. Полегшити душу можна, зменшивши кількість зла у своєму повсякденному житті, покаявшись і визнавши помилки. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Потужний позитивний результат дасть очищення організму: заняття йогою, детокс-продукти та фіточаї дозволять почуватися набагато краще – як на фізичному, так і на ментальному рівні.

ТЕЛЕЦЬ

Не уподібнюйтеся слону в посудній крамничці, який через свою вайлуватість трощить все навколо – насамперед стосунки з близькими людьми, які можуть уже й не відновитися.

БЛИЗНЯТА

Дратівливість, яку ви відчуватимете цього дня, – явище тимчасове, обумовлене становищем зірок і планет, тому її потрібно просто перетерпіти – вже завтра вам стане легше.

РАК

День, коли потрібно сидіти тихо, не роблячи жодних дій і — за можливості — відмовившись від спілкування: звернувши на себе увагу Всесвіту, ризикуєте накликати на свою голову неприємності.

ЛЕВ

Не варто брати на себе занадто багато, намагаючись виконати як свою, так і чужу роботу: подяки за працю ви однаково не дочекаєтесь, а перевтомитися можете цілком.

ДIВА

Внутрішня тривожність, яку ви відчуватимете від самого ранку, підштовхне вас до того, щоб зірвати зло на тих, хто перебуває поряд: тим, хто це зробить, згодом буде соромно.

ТЕРЕЗИ

Не втручайтеся в чужу сварку, навіть якщо обидві її сторони проситимуть вас про це – рефері з вас сьогодні ніякий, тому ви легко можете нажити собі ворогів в особі всіх фігурантів скандалу.

СКОРПIОН

Найкращий спосіб впоратися з агресією – до того ж як своєю, так і чужою – завантажити себе роботою з головою – щоб не було й хвилини, яку можна було б присвятити з’ясуванню стосунків.

СТРIЛЕЦЬ

Головне цього дня – діяти попри все: щоб друзі чи близькі не відволікали вас порожніми розмовами, вжите заходів – зачиніться в кімнаті та відключіть телефон та чати.

КОЗОРIГ

Найдієвіший спосіб відволіктися від поганих думок – домашня робота: миття підлог, вікон та дзеркал, навіть якщо вони у вас ідеально чисті, найсприятливішим чином позначиться на настрої.

ВОДОЛIЙ

На вас чекають найнепередбачуваніші події, до яких неможливо підготуватися: єдиний вихід із ситуації – не нервувати заздалегідь і вирішувати проблеми в міру їх виникнення.

РИБИ

Розбираючи події, що передували нинішній ситуації, і свою роль у них, не переборщіть із самокритикою – користі від того, що ви візьмете всю провину на себе, точно не буде, а ось шкоди – величезна кількість.