Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 24 грудня

24.12.2022 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 24.12.2022

Що менше активних дій буде вжито в цей час, то краще – як для організму людини, так для стану її справ. А ось розумову діяльність ніхто не може нам заборонити, тому час оптимально вдалий для обмірковування планів на майбутнє, оскільки саме сьогодні на думку спадуть найгеніальніші ідеї щодо того, як покращити своє становище у професії та особистому житті. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Не варто сперечатися зі своїми домашніми щодо вирішення – чи не вирішення – дрібних побутових питань: повірте, вони не варті тієї енергії, яку ви на цей конфлікт витратите.

ТЕЛЕЦЬ

Емоцій найрізноманітнішої властивості – як позитивної, так і негативної – сьогодні буде багато, тож дуже важливо для представників вашого знака контролювати їх – вирвавшись на волю, вони можуть завдати клопоту.

БЛИЗНЯТА

Можливо, сьогодні ви почуєте від когось із близьких образливі слова: не витрачайте час на “пережовування” негативу – вже завтра ви забудете про інцидент, а нервові клітини відновити, як відомо, не вдасться.

РАК

Перш ніж щось придбати, добре подумайте над тим, чи дійсно ви зараз потребуєте цієї речі – цілком можливо, що гроші будуть витрачені вами даремно.

ЛЕВ

День ідеально вдалий для догляду за собою, тим більше, що ви давно нічим схожим не займалися: в будь-якій ситуації не можна занедбувати себе – потрібно стежити за тим, аби зовнішній вигляд був бездоганним.

ДIВА

Тим представникам вашого знака, які давно замислюються про зміну роботи, можна присвятити день вивченню сайтів із відповідними пропозиціями: може бути дуже приваблива вакансія.

ТЕРЕЗИ

Не варто розповідати про свої плани – як професійні, так і особисті – навіть тим людям, яким ви довіряєте цілком і повністю: висловлені вголос, наміри не вдасться втілити в життя.

СКОРПIОН

Представників вашого знака – на відміну від інших – енергія буквально переповнюватиме: постарайтеся використовувати її виключно з мирною метою – наприклад, на генеральне прибирання в будинку.

СТРIЛЕЦЬ

День, коли ніжити себе не лише можна, а й потрібно: перегляньте улюблений фільм, прийміть ванну з травами, приготуйте, зрештою, щось смачненьке – про зайві калорії можете не турбуватися.

КОЗОРIГ

Дзвінок від старого друга-приятеля, з яким ви давно не спілкувалися, виявиться для вас дуже важливим – зверніть увагу на факти й відомості, які ви з нього отримаєте: вони стануть вам відомі не просто так.

ВОДОЛIЙ

Не примушуйте себе до виконання своїх обов’язків, навіть якщо йтиметься лише про домашні справи: якщо сьогодні вам захочеться відпочити, не відчувайте докорів сумління з цього приводу.

РИБИ

Подумайте про те, чого не вистачає для того, щоб ваше особисте життя стало гармонійним: можливо, варто в чомусь поступитися своєму партнерові – прикро, коли стосунки страждають від якоїсь не вартої уваги нісенітниці.