Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 23 липня

23.07.2022 08:05   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 23.07.2022

Цей день буде наповнений теплом, світлом та добром. Люди стануть кращими – позитивнішими та доброзичливішими, схильні будуть терпляче ставитись до чужих помилок і пробачати чужі слабкості. Повiдомляють “Харьковские известия”.

ОВЕН

Не варто з’ясовувати стосунки з близькою людиною, навіть якщо вам здасться, що у вас є для цього вагомий привід: така розмова, найімовірніше, призведе до конфлікту, який нікому не потрібний.

ТЕЛЕЦЬ

День сприятливий для клопотів по господарству – особливо тих, які змінять на краще внутрішнє оздоблення вашого будинку: можна ставати до ремонту, переставляти меблі або змінювати текстиль та аксесуари.

БЛИЗНЯТА

Перешкоди, які цього дня зустрічатимуться у вас на дорозі, потрібно долати з азартом – тільки так вам вдасться вийти переможцем із “битв” із життєвими обставинами.

РАК

До втілення в життя давньої мрії зірки рекомендують ставати саме цього дня — обставини складуться максимально сприятливо для того, щоб будь-яку казку зробити колишньою.

ЛЕВ

Нікому не дозволяйте зіпсувати собі настрій, який від самого ранку буде надзвичайно хорошим: охочих зробити це виявиться, на жаль, достатньо, але ваша душевна рівновага залежить тільки від вас.

ДIВА

Справам – навіть домашнім – бажано присвятити першу половину дня, друга сприятлива для повноцінного відпочинку, який дозволить накопичити сили – незабаром вони вам знадобляться.

ТЕРЕЗИ

Не варто розпорошуватися на безліч справ, хапаючись то за одну, то за іншу: краще вибрати одне-єдине, але дійсно важливе заняття, і зосередитися саме на ньому.

СКОРПIОН

Утримайтеся від втручання в чуже особисте життя, навіть якщо вами рухатимуть винятково добрі наміри – велика ймовірність того, що вони призведуть до конфлікту та, як наслідок, зіпсованих взаємин.

СТРIЛЕЦЬ

Не варто починати нову справу, навіть якщо йдеться всього лише про домашні турботи — навряд чи вам вдасться впоратися з ним, тільки дарма витратите дорогоцінний час і сили, яких у вас останнім часом не так багато.

КОЗОРIГ

Відкладіть усі справи, які запланували на цей день, і присвятіть день своїм близьким – завітайте до батьків, яких давно не бачили, або вирушайте на прогулянку з дітьми.

ВОДОЛIЙ

Зірки наполегливо рекомендують звернути увагу на сон, який насниться в цей час – в ньому може бути важлива підказка про те, як діяти в життєвій ситуації.

РИБИ

Не діліться з колегами своїми професійними планами чи ідеями: розслабившись під впливом енергій дня, ви можете відверто розповісти про те, що поки що має залишатися в секреті.