Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 20 серпня

20.08.2022 08:00   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20.08.2022

Необхідно скористатися цим сприятливим часом, щоб – попри вихідні – почати втілювати в життя все те, що досі вважалося лише в планах – що більше вдасться зробити за ці дні, то краще. Час також сприяє зустрічі з прекрасним. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Люди, що оточують вас, будуть налаштовані максимально добросеердо – каверзи з їхнього боку очікувати не доводиться, якщо, звичайно, ви самі їх не спровокуєте – намагайтеся втриматися від цього.

ТЕЛЕЦЬ

Хорошою прикметою стануть клопоти в будинку: найкраще стати до ремонту, але, оскільки в наш час він може виявитися проблемою, зробіть хоча б генеральне прибирання, а заразом освіжіть інтер’єр.

БЛИЗНЯТА

Представники вашого знака можуть розраховувати на приємні зміни в особистому житті: для одних ними стане зустріч з другою половинкою, для інших — перезавантаження стосунків із партнером.

РАК

У разі появи хоча б найменшого нерозуміння у взаєминах з коханою людиною тут же обговоріть його з ним: не варто замовчувати проблему, що виникла – від цього вона тільки зросте в обсягах.

ЛЕВ

Загострення хронічних захворювань, можливе в цей час, не таке страшне, як може здатися на перший погляд: треба вчасно вжити заходів, тоді ви знову надовго забудете про недугу.

ДIВА

Яку б справу ви не розпочали цими днями – навіть якщо йдеться лише про в’язання чи вишивку, намагайтеся довести її до кінця – інакше наступного разу на підтримку Місяця можна не розраховувати.

ТЕРЕЗИ

Час сприятливий для складання планів на майбутнє: ви будете ясно бачити свої перспективи, тому вам легко буде визначитися як з основними, так і з проміжними цілями.

СКОРПIОН

Зірки пропонують вам задуматися про нове хобі, яке відверне від буднів: велика ймовірність, що згодом воно стане не просто приємним, а й, що дуже важливо, бюджетотворчим заняттям.

СТРIЛЕЦЬ

У вашому оточенні може з’явитися людина, на яку ви зможете розраховувати в будь-якій – навіть дуже непростій – ситуації: бережіть ці стосунки, такі люди трапляються нечасто.

КОЗОРIГ

Час ідеально підходить для відпочинку, який час від часу потрібен навіть таким трудоголікам, як ви: відкладіть усі справи і просто поговоріть — зірки впевнені, що таке проведення часу вам сподобається.

ВОДОЛIЙ

Відповідь на важливе життєве запитання представники вашого знака зможуть отримати… уві сні: головне, одного дня перед сном правильно сформулювати і поставити його – підсвідомість обов’язково відреагує.

РИБИ

Категорично не рекомендується з’ясовувати стосунки з близькими людьми – другою половинкою чи родичами, ви – у буквальному значенні цього слова – не чутимете одне одного.