Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 17 вересня

17.09.2022 08:00   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 17.09.2022

Треба казати правду, навіть якщо вона здається людям неприємною або незручною. Брехня дуже швидко буде виявлена, що негативним чином позначиться як на стосунках з ошуканою людиною, так і на всій життєвій ситуації загалом. Повідомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Велика ймовірність того, що близькі провокуватимуть вас на негатив, щоб підживитися вашими емоціями – не приносьте їм такого задоволення, не йдіть у них на поводі.

ТЕЛЕЦЬ

З’ясування стосунків із близькою людиною, навіть якщо у вас накопичилося взаємне невдоволення, краще перенести на інший день – сьогодні ви ні про що не домовитеся, тільки посваритеся.

БЛИЗНЯТА

До вас можуть дійти плітки про вас, які можуть здатися, м’яко кажучи, неприємними: не варто реагувати на них емоційно, вони проблема не ваша, а тих, хто їх поширює.

РАК

Відчувши нездужання, не поспішайте панікувати і записуватися на прийом до лікаря: найімовірніше, ваш стан зумовлений втомою, а отже, необхідно відпочити – і все як рукою зніме.

ЛЕВ

День бажано присвятити підготовці до реалізації нового професійного проєкту: написати концепцію та визначитися із планом дій, спрямованих на досягнення поставленої мети.

ДIВА

Що більше різних справ ви заплануєте на найближче майбутнє, то успішнішими внаслідок цього станете: намагаючись виправдати власні очікування, ви візьмете будь-яку – навіть найвищу – планку.

ТЕРЕЗИ

Цього дня необхідно згадати стару, але правильну мудрість, що всіх справ не переробиш, тому дуже важливо присвятити час відпочинку – він дозволить розслабитися та набратися сил на майбутнє.

СКОРПIОН

День бажано присвятити отриманню нових знань: найближчим часом вони стануть вам у нагоді – час не стоїть на місці, тому дуже важливо залишатися конкурентоспроможними.

СТРIЛЕЦЬ

Приділіть час рідним людям, які сьогодні, як ніколи, потребуватимуть вашої участі: не сприймайте знаки своєї уваги як обов’язок, особливо, якщо йтиметься про старших родичів.

КОЗОРIГ

До чого б ви сьогодні не взялися – хобі, творчість чи побутові клопоти – намагайтеся зробити все на відмінно, лише в такому разі ви будете на всі сто відсотків задоволені своєю роботою.

ВОДОЛIЙ

День сприятливий для удосконалень у своєму житлі: можна починати ремонт або хоча б готуватися до нього, а також пересувати меблі чи прикрашати кімнати витворами мистецтва або антикваріатом.

РИБИ

Спробуйте – хоча б на день – долучитися до здорового способу життя: можна – і потрібно – займатися спортом, сідати на дієту та відмовлятися від шкідливих звичок – насамперед куріння.