Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 13 серпня

13.08.2022 08:33   -
Новини Україна: гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 13.08.2022

День, коли оптимістичний стан духу є ознакою того, що людина перебуває у потрібній точці на своєму життєвому шляху. У мирний час цього дня зірки рекомендували б проводити свята, сьогодні ж можна обмежитись зустрічами з коханою людиною, рідними та друзями, які минуть у приємній, душевній обстановці. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

Велика ймовірність зараження інфекційними захворюваннями, тому необхідно зробити все, щоб цього уникнути — насамперед відмовитися від відвідування місць великого скупчення людей.

ТЕЛЕЦЬ

Навіть якщо настрій зранку залишить бажати кращого, треба вигадати, як його покращити: тільки ви самі зможете налаштувати себе на позитивний лад, бо знаєте, як саме це зробити.

БЛИЗНЯТА

Емоційні “гойдалки” можуть “розхитати” ваш настрій і зробити вас збудженим і дратівливим, тому намагайтеся не піддаватися на провокації оточення, навіть якщо воно зробить це ненароком.

РАК

Незважаючи на вихідний день, можна – і потрібно – розпочинати роботу над новим проєктом, особливо якщо йдеться про творчість: натхнення не запитує, в який день тижня приходити, і саме сьогодні воно відвідає вас.

ЛЕВ

Запас енергії, яка цього дня стрімко вичерпуватиметься, можна буде поповнити, поспілкувавшись із коханою людиною: можна просто провести вечір разом – наприклад, подивитися новий серіал.

ДIВА

Намагайтеся сьогодні не нудьгувати: знайдіть заняття до душі і присвятіть йому більшу частину часу — якщо вам вдасться захопитися, ви навіть не помітите, як швидко пролетить час.

ТЕРЕЗИ

Як відомо, добре працює тільки той, хто добре відпочиває: присвятіть сьогоднішній день релакс – ви зможете накопичити достатньо сил для того, щоб з понеділка з потроєним ентузіазмом взятися за роботу.

СКОРПIОН

Якщо ваша душа попросить свята, організуйте його для себе самі: звичайно, галасливе свято зараз влаштовувати неварто – воно буде недоречним, а ось погуляти містом і посидіти в кафе можна і потрібно.

СТРIЛЕЦЬ

Сумувати цього дня – погана прикмета: вищі сили можуть вирішити, що ви недостатньо вдячні їм за все хороше у вашому житті, та обмежити вам доступ до радості – не варто доводити до цього.

КОЗОРIГ

Сьогодні вам категорично не рекомендується вживати міцні напої навіть у незначних дозах: під їхнім впливом ви можете втратити контроль над поведінкою, що зіграє з вами злий жарт.

ВОДОЛIЙ

Посварившись із близькою людиною, намагайтеся не робити різких і рішучих кроків: не варто робити заяв про розлучення, вже завтра ви можете пошкодувати про нього, але повернути слова назад вже не вдасться.

РИБИ

На цей день можна – і потрібно – планувати важливу розмову з коханою людиною: можна зізнаватись їй у своїх почуттях – ваші слова будуть сприйняті з вдячністю та обіцянкою взаємності.