Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на суботу, 10 грудня

10.12.2022 08:00   -
Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на 10.12.2022

Впадати в депресію не рекомендується. Пощастить лише тим, хто збереже оптимізм та віру в те, що все обов’язково буде гаразд. Повiдомляють Харьковские известия.

ОВЕН

День бажано присвятити прогулянкам на свіжому повітрі, а ще краще – спорту, щоправда, з однією умовою: фізичні навантаження мають бути помірними – час для встановлення світових рекордів ще не настав.

ТЕЛЕЦЬ

Від алкогольних напоїв – навіть якщо для їхнього прийому буде вагомий привід – сьогодні краще відмовитися: організм може відреагувати на них найнесподіванішим чином – під їхнім впливом ви наговорите зайвого.

БЛИЗНЯТА

Не можна використовувати на шкоду відвертість людини, яка вирішить відкрити вам усі свої секрети: якщо ви невпевнені в тому, що зможете зберегти те, що почуєте, потаємно відмовтеся від розмови.

РАК

З фінансового погляду ваше життя стабільне, але це не означає, що можна витрачати гроші праворуч і ліворуч: намагайтеся включити режим розумної економії – самі собі згодом скажіть спасибі.

ЛЕВ

Приплив енергії – переважно творчої – принесе вам сьогодні спілкування з дітьми, до того ж необов’язково рідними: тим, у кого їх ще немає, можна приділити увагу племінникам чи сусідським дітлахам.

ДIВА

Спілкуючись з оточенням, уважно слухайте, що і як воно вам каже: несподівано для себе ви зрозумієте, що навіть приховані їхні наміри, як не дивно, зовсім не є для вас таємницею.

ТЕРЕЗИ

Не обдурюйте близьку людину, навіть якщо йдеться, на вашу думку, про брехню задля порятунку: правда однаково вийде назовні, а тріщину у взаєминах довго не вдасться “залатати”.

СКОРПIОН

Не варто домагатися уваги людини, до якої ви небайдужі, нав’язливими дзвінками та проханнями про зустріч: забудьте про неї на якийсь час – і дуже скоро вона сама дасть про себе знати.

СТРIЛЕЦЬ

Рішення щодо того, де заробити гроші, яких вам останнім часом не вистачає, прийде саме собою і, найімовірніше, буде пов’язане з творчістю: головне, вірити в те, що у вас все вдасться.

КОЗОРIГ

Якщо вам здасться, що вас образили, не носіть камінь за душею – від цього буде тяжко насамперед вам: краще викличте опонента на відверту розмову та вирішіть всі питання миром.

ВОДОЛIЙ

Налагодити стосунки з близькою людиною, які останнім часом стали напруженими, можна, зробивши їй подарунок: необов’язково дорогий, але обраний спеціально для неї – з урахуванням її симпатій та інтересів.

РИБИ

Не варто хитрувати, намагаючись отримати від життя “шматочок” пожирніше: найімовірніше, сьогодні вам це зробити не вдасться, а ось зіпсувати собі репутацію, поставши перед оточенням нечесною людиною, можна цілком.