Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 6 грудня

06.12.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 6 грудня 2023 року

Астрологічний прогноз на 6 грудня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Ймовірними є агресивні випади на вашу адресу з боку недоброзичливців, найкраща тактика в такому разі – з усмішкою пропустити їхні слова повз вуха, а потім поспостерігати, як їхня злість повернеться проти них самих.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Спілкування з коханою людиною цього дня викличе розчарування, що – своєю чергою – може стати причиною проблем у стосунках: щоб це не сталося, краще – якщо є така можливість – його скоротити.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Від вирішення серйозних робочих питань сьогодні бажано відмовитися – у кращому разі ви не досягнете поставленої мети, а в гіршому – можете завалити важливий проєкт, від якого залежить ваша кар’єра.

Рак (22 червня – 23 липня)

Свої слова на адресу інших людей треба контролювати завжди, але сьогодні – особливо: занадто велика ймовірність образити когось близького, через що ви, зрештою, страждатимете набагато більше, ніж він.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Завзятість, яка змушує вас будь-що наполягати на своєму, цього дня до добра не доведе: залиште людям, які перебувають поряд із вами, право на їхню думку, навіть якщо вона наперед є помилковою.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Невластива вам довірливість, яку ви з незрозумілої причини захочете проявити сьогодні, не доведе вас до добра: щоб не стати жертвою шахраїв, сумнівайтеся у словах малознайомих осіб.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Можливо, когось здивує це застереження, але надавати допомогу цього дня необхідно вибірково: надто велика ймовірність наразитися на тих, хто просто захоче покращити своє матеріальне становище за ваш рахунок.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Нинішній день представникам вашого знака бажано провести в режимі відпочинку й відновлення сил – як фізичних, так і моральних: навіть незначні справи не вдасться довести до ладу.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Не варто спілкуватися з людьми, які для вас справді дорогі: занадто велика ймовірність посваритися з ними, що може призвести до довготривалого конфлікту – подумайте, чи готові ви до нього.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Поступившись умовлянням когось із близьких і здійснивши негативний вчинок лише тому, що “всі так роблять”, ви завдасте моральної шкоди передусім собі, оскільки ще довго жалкуватимете про скоєне.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

До чужої критики треба дослухатися лише в тому разі, якщо вам її висловить людина, якій ви довіряєте – слова інших можна пропускати повз вуха, оскільки вони – відображення їхніх власних проблем.

Риби (20 лютого – 20 березня)

На які б теми ви не спілкувалися, намагайтеся говорити лише про себе: обговорюючи інших людей, ви можете втрапити в незручну ситуацію, вихід з якої виявиться скрутним.

ОСТАННІ НОВИНИ