Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 28 лютого

28.02.2024 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28 лютого 2024 року

Астрологічний прогноз на 28 лютого 2024 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Намагайтеся відволіктися від сумних думок, які можуть долати вас протягом дня: чим більше ви займатиметеся роботою – як розумовою, так і фізичною, – тим легше вам буде налаштуватися на позитивний лад.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто витрачати час на спілкування в соціальних мережах, особливо це стосується коментарів під суперечливими дописами будь-якого – не обов’язково політичного – змісту, де вас можуть серйозно образити.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Будь-які – особливо важливі – зустрічі і навіть розмови телефоном будь-якого характеру краще перенести на інший, вдаліший час; сьогодні їхній результат, на жаль, не виправдає покладених на них очікувань.

Рак (22 червня – 23 липня)

Необхідно бути готовими до неадекватної поведінки людей навколо: сторонніх можна проігнорувати, а ось щодо близьких необхідно виявити терпіння і розуміння.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Присвятіть день енергетиці власної оселі, яка давно потребує очищення: все прибравши і позбувшись сміття, ви відчуєте, що вам стало легше дихати – як у прямому, так і в переносному значенні слова.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Від будь-яких – навіть незначних – фінансових операцій сьогодні варто відмовитися: велика ймовірність того, що щось піде не так, і гроші замість прибутку принесуть збитки, що завжди неприємно.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Ставши свідком боротьби добра зі злом, ви повинні визначитися, на чиєму боці перебуваєте: водночас важливо враховувати, що сили темряви часто прикидаються добрими і світлими, тому пильність не завадить.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто спілкуватися з незнайомими людьми – наслідки такої розмови можуть виявитися непередбачуваними, тому навіть якщо у вас просто запитають дорогу – треба відповісти, але в дискусії не вступати.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Братися до реалізації важливих професійних проєктів сьогодні не варто – краще витратити час на наведення ладу в навколишньому просторі: це принесе набагато більше користі і вам, і вашому оточенню.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

До нових знайомств цього дня необхідно ставитися з великою обережністю – таким чином до вашого найближчого оточення може потрапити людина, яка незабаром стане причиною неприємностей.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Особливу обережність цього дня необхідно виявляти щодо людей, які будуть наполегливо і вперто переконувати вас у необхідності вчинити так, як вони вважають за потрібне – не варто йти у них на поводі.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Навіть якщо вас примушуватимуть до якоїсь обіцянки, намагайтеся її уникнути: ви навіть не підозрюєте, з якими труднощами стикнетеся, намагаючись виконати її, тому виявіть твердість і відмовтеся.

ОСТАННІ НОВИНИ