Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на середу, 1 березня

01.03.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 1 березня 2023 року

Астрологічний прогноз на 1 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Займаючись собою, пам’ятайте, що досконалість не має меж, тому не варто ставити перед собою нереальні цілі щодо перетворення свого духу й тіла: те, що їх не вдасться досягти, викличе серйозне розчарування.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто нічого обіцяти, якщо існує хоча б найменша ймовірність того, що ваші слова виявляться порожнім звуком: стосунки з людиною, очікування якої ви не виправдаєте, можуть зіпсуватися надовго.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Незважаючи на велику кількість справ на роботі, необхідно спланувати день так, щоб залишився час для власної домівки: розберіть речі в шафах і позбудьтеся всього, чим давно не користуєтеся.

Рак (22 червня – 23 липня)

Не відштовхуйте людину, яка колись зачепила вас, а тепер хоче вибачитися: найімовірніше, її каяття є щирим, до того ж ніхто не зобов’язує вас спілкуватися з нею – важливо забути про образу.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Якщо ви давно збиралися зробити ремонт, скористайтеся енергіями нинішнього дня: навіть серйозна перебудова житла мине легко й безболісно, тому можна без сумнівів розпочинати її.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Рухаючись до поставленої мети, головне – не метушитися: що більше зайвих рухів ви будете робити, то менше встигнете – енергія піде на дрібниці, що не мають жодного значення.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Виявіть свою фірмову стриманість і не поспішайте висловлювати думку під час обговорення важливого питання –як професійного, так і особистого характеру, оскільки вона може виявитися помилковою.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто підозрювати близького друга в непристойних вчинках лише тому, що хтось зі спільних знайомих може погано про нього казати: краще подумайте про те, яку мету може переслідувати ця людина.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Навіть якщо професійне завдання, яке вам сьогодні необхідно вирішити, на перший погляд здається незначним, не ставтеся до нього легковажно – невелика підготовка вам точно не завадить.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не бійтеся планувати на цей день безліч справ: чим більше їх буде, тим легше ви впораєтеся з ними, тож не виявляйте надмірну скромність – заміряйтеся на справді грандіозні професійні – і побутові – проєкти.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

День сприятливий для ділових переговорів будь-якої складності – навіть найнезговірливіші партнери сьогодні будуть готові піти на поступки та досягти консенсусу з усіх – навіть дуже нелегких – питань.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Зірки наполегливо натякають вам на те, що настав час уже приділити увагу близьким людям, які давно цього потребують, і надалі не забувати про те, що у вас є не лише робочі, а й сімейні обов’язки.

ОСТАННІ НОВИНИ: