Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 5 грудня

05.12.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 5 грудня 2022 року

Астрологічний прогноз на 5 грудня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Дехто з оточення може бути налаштований стосовно вас агресивно – можна навіть сказати, войовничим чином: не піддавайтеся на провокації – зберігайте спокійний стан духу.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Не варто вірити на слово тим, хто хотітиме зганьбити у ваших очах близьку вам людину – почувши про неї щось неприємне, поставте собі одне запитання: яку мету переслідує той, хто говорить?

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Можливо, події сьогоднішнього дня здаватимуться вам не надто приємними – не поспішайте з висновками, цілком можливо, що вже завтра ви зміните свою думку з негативної на позитивну.

Рак (22 червня – 23 липня)

Почавши працювати над якоюсь справою, намагайтеся не охолонути до неї до вечора: відмовившись від неї, ви втратите можливість продемонструвати “товар” – тобто, свої таланти і здібності – обличчям.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не соромтеся показувати близьким людям, наскільки сильно ви їх любите: можливо, останнім часом ви поводилися, м’яко кажучи, настільки стримано, що вони встигли засумніватися у ваших почуттях.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Змініть вектор свого кохання й турботи з себе на навколишній світ: можливо, хтось із людей, що перебувають поруч – старенька сусідка або дитина з неблагополучної родини – потребують їх більше, ніж ви самі.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Не варто розпочинати реалізацію наполеонівських планів, складених напередодні: сьогодні потрібно розчистити для них стартовий майданчик – завершити вже розпочаті, але незавершені справи.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Помиріться з тими, кого образили, навіть якщо ви впевнені, що вони самі винні в тому, що сталося: з вас, як то кажуть, корона не впаде, а вони будуть вдячні за те, що ви знайшли в собі сили зробити крок назустріч.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Виявляйте терпіння стосовно людей у своєму оточенні, особливо якщо йтиметься про тих, хто вам близький і дорогий: можливо, сьогодні вони будуть абсолютно нестерпними, але інших рідних у вас одаково немає.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Якими б зайнятими ви не були, не відштовхуйте тих, хто звернеться до вас по тепло і співчуття: переступивши через небажання витрачати час на їхні проблеми, ви згодом подякуєте собі за співчутливість і чуйність.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Початок тижня – не час для відпочинку, але якщо ви відчуєте, що втомилися, просто змініть рід занять – наприклад, змініть розумову працю на фізичну, а через деякий час зробіть навпаки.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Визначаючись із навантаженням на сьогоднішній день, вибирайте заняття, які вимагатимуть мінімум зусиль і напруження – так вам вдасться не втомитися і водночас нічого не зіпсувати.