Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 29 серпня

29.08.2022 08:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 29 серпня 2022 року

Астрологічний прогноз на 29 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Закиди, які ви сьогодні можете почути від свого оточення, не варто брати близько до серця: до вас вони не мають жодного стосунку, і кривдники вже за кілька днів зрозуміють, що помилялися.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Вам сьогодні не варто нікого обманювати навіть у дрібницях – брехня дуже швидко з’ясується і запустить ланцюжок дуже неприємних для вас подій, тож краще казати правду, і це, до речі, приємніше.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Спілкування з близькими людьми може виснажити вас, що, своєю чергою, призведе до бурхливого з’ясування стосунків, тому головне в будь-якій ситуації – стримувати емоції.

Рак (22 червня – 23 липня)

Міркуючи про те, як досягти поставленої мети, важливо пам’ятати, що вона не завжди виправдовує засоби: результат, отриманий нечесним шляхом, навряд чи принесе вам у майбутньому добро й удачу.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Відновити запаси енергії, що стрімко зникає, можна буде простими і доступними способами – погулявши в парку, почитавши гарну книжку або послухавши класичну музику – хоча б у записі.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Претензії близької людини, які вона зважиться висловити в цей час, найімовірніше, будуть необґрунтованими, тому спробуйте не брати їх близько до серця – вже завтра вона про них забуде.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Продумуючи свої найближчі професійні дії, намагайтеся прорахувати їхні наслідки хоча б на кілька кроків уперед – так вам одразу стане зрозуміло, варто їх робити чи ні.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Ваш девіз на сьогоднішній день – “Поспішайте робити добро”: що більше хороших вчинків ви в цей час зарахуєте до своєї скарбнички, то вагомішою буде подяка, яку надішле вам доля.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Неважливо, які турботи чекають на вас сьогодні – побутові чи професійні, в будь-якому разі головне – скласти докладний план і ретельно його дотримуватися, не відволікаючись на вирішення другорядних питань.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Намагайтеся ні про що не сперечатися з близькими людьми – навіть зовсім безневинний привід може спричинити сварку, яка виявиться тривалою і може призвести до серйозних наслідків.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Від можливого спілкування з людиною з минулого краще відмовитися – найімовірніше, вона з’явиться у вашому житті не з найкращими намірами – наприклад, схоче за щось помститися.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Важливо берегти від життєвих катаклізмів літніх родичів – їхня енергетика перебуває практично на нулі, тому самостійно, без вашої підтримки, їм буде важко протистояти цьому.