Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 28 листопада

28.11.2022 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 28 листопада 2022 року

Астрологічний прогноз на 28 листопада 2022 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Сьогодні представники знака можуть стати жертвою свого перфекціонізму: не варто намагатися досягти ідеалу і щось доводити начальству – побережіть сили і нерви. Хоча енергія і буде бити через край, потрібно тільки вчасно направляти її в потрібне русло.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Спілкування з людьми сьогодні навряд чи принесе задоволення: люди будуть потраплятися не дуже приємні. З цим треба просто змиритися і не звертати уваги на всяких неприємних особистостей.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Головний ворог для представників знака сьогодні – їхні власна заздрість. Вона може підштовхнути на необдумані витрати, які згодом обернутися самоїдством і почуттям роздратування.

Рак (22 червня – 23 липня)

Щоб день не пройшов у безперспективній гонитві за всім і відразу – варто з самого ранку чітко визначитися з пріоритетами, і вже на цій основі будувати свої плани. Інакше вечір доведеться присвятити самокритиці та жалю про марно проведені вихідні.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Поганий день для рішень фінансових і судових питань: не варто зараз затівати скандали і звертатися до суду.

А ось у чому представникам знака буде везти, так це у справах амурних.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Сьогодні не можна піддаватися ревнощам. Боротися з нею потрібно всіма доступними засобами: можна переключитися на генеральне прибирання або, наприклад, сходити за покупками.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Для представників знака це конфліктний день. Тому надлишки внутрішньої енергії краще направити на щось мирне і творче – на зарядку, прибирання, готування чогось смачненького для себе коханого.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Сьогодні представників знака може відвідати відмінна, але на перший погляд надмірно ризикована ідея. Не варто відразу від неї відмовлятися: справа пахне великими грошима, і ці гроші варті ризику.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Хороший результативний день. Тому не варто витрачати його енергетику на щось дрібне – краще нарешті завершити один із трудомістких проектів або вирішити своє наболівше питання, що давно не дає спокою.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Сьогодні представникам знака захочеться з кимось позмагатися, щось довести оточуючим. Якщо мова не йде про азартні ігри – то не варто гасити такі пориви: результати вас порадують.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Любовний гороскоп попереджає Водолія про неприємності: сьогодні вам можуть дати привід для ревнощів. Але якщо піддатися цьому почуттю – то нічим хорошим це не закінчиться.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Відмінний день для творчості і відпочинку. Але займатися варто лише тим, до чого лежить душа. Тоді і день пройде плідно і в радість.