Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 24 липня

24.07.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 24 липня 2023 року

Астрологічний прогноз на 24 липня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляють Харьковские известия.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Не варто ігнорувати знаки, які сьогодні надсилатиме вам Всесвіт, інакше він може й образитися, і наступного разу не попереджатиме про можливі життєві зміни.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Щоб помиритися із близькою людиною, необхідно визнати, що ви помилялися, і вибачитися, інакше вашим давнім – і добрим – стосункам може бути завдано серйозної шкоди.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Зустрівшись із людиною з минулого, намагайтеся не згадувати зло, якого, можливо, вона колись вам завдала – зрештою, ця справа в минулому, не варто через стільки часу її ворушити.

Рак (22 червня – 23 липня)

Зверніть увагу на пропозицію стосовно нової роботи, яку можуть зробити вам сьогодні: вона, найімовірніше, виявиться вигідною – як у кар’єрному, так і в матеріальному плані.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не варто ображатись на тих, хто, як вам здасться, буде сьогодні з вами недостатньо ввічливий: можливо, у людини не найкращий день, і до того ж, за вами теж є такі грішки.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Напруженість у стосунках із близькою людиною є явищем тимчасовим, тому не варто робити з неї трагедію – просто дайте їй час заспокоїтися й отямитися.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Якщо ви давно збиралися кардинально змінити своє життя – наприклад, перейти на нове місце роботи або переїхати на інше місце проживання, – кращого часу не знайти, головне, зробити перший крок у цьому напрямку.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не варто обманювати близьку людину, навіть якщо вам здаватиметься, що ваша брехня – це порятунок: на такому хисткому й нестійкому фундаменті побудувати гарні стосунки однаково не вдасться.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Вирішуючи важливе професійне завдання, згадайте про старих знайомих, які колись уже надавали вам таку допомогу – сьогодні вони теж не відмовляться це зробити.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Сьогодні зірки наполегливо рекомендують вам максимум часу провести на самоті – так ви точно ні з ким не посваритеся, та й робочу норму не лише виконаєте, а й перевиконаєте.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Шляхетність – чудова якість, яку бажано виявляти завжди, але сьогодні – особливо, до людини, яка захоче з вами помиритися: її вибачення варто прийняти без жодних умовностей.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Головною якістю, яку вам потрібно виявити цього дня, є дипломатичність: за її допомогою ви зможете порозумітися з будь-якими – навіть найнезговірливішими – партнерами.

ОСТАННІ НОВИНИ