Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 21 серпня

21.08.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 21 серпня 2023 року

Астрологічний прогноз на 21 серпня 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Протягом дня складуться сприятливі обставини для того, щоб налагодити давно зруйновані стосунки з рідними, друзями чи колегами – сьогодні вони охоче підуть вам назустріч щодо примирення.

Телець (21 квітня – 21 травня)

День, коли особливо уважно потрібно ставитися до голосу інтуїції, особливо в тому, що стосуватиметься вашого здоров’я: прислухайтеся до сигналів, які подаватиме організм, і зробіть висновки.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

День сприятливий як для роботи, так і для відпочинку: результативнішим виявиться ранковий час, на який необхідно запланувати всі особливо важливі справи, а пообіді можна буде відпочити.

Рак (22 червня – 23 липня)

Головне сьогодні – не лінуватися: зробивши свою роботу якісно і вчасно, ви зможете найкраще презентувати себе перед керівництвом і, як наслідок, отримати приємні бонуси – як моральні, так і матеріальні.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Не найкращий день для роботи – бажано провести його зі своєю родиною, спілкуючись із батьками й дітьми: якщо уникнути професійної діяльності не вдасться, займіться не найважливішими проєктами.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Відповідь на запитання, яке вас цікавить, прийде сама собою – наче зійде зверху, тому не варто цілий день ламати над ним голову – краще зосередитися на роботі, яку за вас ніхто не зробить.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Незважаючи на те, що сьогоднішній день має статус буднього, представникам вашого знака бажано присвятити його відпочинку: схоже, ваші сили вже закінчуються, саме час їх відновити.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не ігноруйте знаки, які надсилатиме вам Всесвіт, навіть якщо здаватиметься, що ви цілком можете обійтися без його попереджень: це саме той випадок, про який кажуть: попереджений, отже, озброєний.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Сьогодні люди, які вас оточують, можуть відкритися з найнесподіванішого – і не завжди приємного – боку: будьте уважні до їхніх слів, і особливо справ – дуже важливо зробити цей висновок зараз, а не пізніше.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Емоційність – не ваш сильний бік, тому сьогодні – втім, і будь-якого іншого дня – вам потрібно контролювати себе, інакше ризикуєте наламати серйозних дров, розгрібати які доведеться довго.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Не варто ревнувати кохану людину і з’ясовувати з нею стосунки, навіть якщо для розмови є вагомий привід: сьогодні не варто порушувати гармонію почуттів, яка існує між вами.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Можна підписувати договори й укладати угоди, особливо якщо вони розраховані на тривалу перспективу – удача, передусім фінансова, супроводжуватиме втілення в життя будь-якого проєкту.

ОСТАННІ НОВИНИ