Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на понеділок, 20 листопада

20.11.2023 07:00   -
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 20 листопада 2023 року

Астрологічний прогноз на 20 листопада 2023 року для всіх знаків Зодіаку, повідомляє Інфосіті.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Небажано робити покупки, навіть якщо йтиметься лише про запаси продуктів на найближчий тиждень: найімовірніше, вони виявляться з терміном придатності, що закінчується, а то й зовсім протермінованими.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Вирушаючи на шопінг, будьте максимально обережні з грошима: сьогодні можна не тільки витратити значну суму грошей, завдавши втрат своєму бюджету, але й придбати те, що вам зовсім не потрібно.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Сьогодні зірки рекомендують вам поєднати домашню роботу та відпочинок: і якщо зранку можна і потрібно займатися господарськими справами, то після обіду необхідно погуляти на свіжому повітрі – у лісі чи парку.

Рак (22 червня – 23 липня)

Навіть якщо ваш настрій залишить бажати кращого, не варто замикатися в собі: спілкування з іншими людьми не тільки розважить вас, але й дасть інформацію до важливих роздумів.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Необхідно відмовитися від будь-яких поїздок, оскільки успіхом вони сьогодні не увінчаються, краще – зрозуміло, за можливості – взагалі не залишати стіни свого будинку, тим більше що в них завжди мають чим зайнятися.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Хронічні захворювання, які — з великою ймовірністю — можуть загостритися в цей день, необхідно лікувати за схемою, яку раніше склав вам лікар — тільки так вдасться уникнути нездужання.

Читайте нас у Facebook, Telegram, Instagram та дивіться наші відео в YouТube та TikTok.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Будь-яке творче заняття – незалежно від того, чи є воно для вас роботою чи хобі – сьогодні будуть приречені на успіх: не втрачайте щасливого шансу створити щось по-справжньому цінне.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Не давайте розгулятися сумним думкам, які можуть довести вас до депресії – у прямому значенні цього слова: намагайтеся знайти позитивне навіть у тому, що ви звикли вважати негативним.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Відмовтеся від непродуктивного спілкування: розмови про все і одночасно нема про що можуть призвести до конфлікту, який спалахне з нічого – чи варто говорити про те, що він призведе до безрадісного результату.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Щоб завтра розпочати роботу над важливим професійним проєктом, сьогодні потрібно підготуватися до неї: насамперед закрити всі питання, які навіть теоретично можуть гальмувати вас.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

Вам сьогодні – втім, як і завжди – небажано хизуватися своїми досягненнями у професії, фінансах та особистому житті: ви банально можете наврочити самому собі та втратити те, що маєте.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Займаючись господарськими турботами, не хапайтеся за все одразу — великий ризик того, що їжа пригорить, а вода у ванній переллється через край: краще складіть докладний план і чітко дотримуйтесь його.

ОСТАННІ НОВИНИ